Izturieties ar cieņu pret Dieva Vārdu! III

Es priecājos sveikt jūs šodien rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”. Jau vairākas dienas mēs runājam par Dieva Vārda lomu mūsu dzīvē. Mēs runājām par to, ka Dieva Vārds – tā ir mūsu dzīvība, un par to, ka pareiza attieksme pret Vārdu spēj pagarināt mūsu dzīvi. Vēl mēs runājām par to, ka mūsu attieksme pret Vārdu nosaka mūsu dzīves pamatu stiprumu, kā arī to, cik spējīgi mēs būsim pārciest dzīves likstas.Šodien es vēlētos, lai mēs aplūkojam vēl vienu šķautni, kura atklāj Dieva Vārda svarīgumu mūsu dzīvē.
„Kādu reizi ļaudis pie Viņa spiedās un klausījās Dieva vārdus, bet Viņš stāvēja pie Ģenecaretes ezera. Tad Viņš ieraudzīja divas laivas ezera malā stāvam, bet zvejnieki bija izkāpuši un mazgāja savus tīklus. Bet Viņš kāpa vienā laivā, kas piederēja Sīmanim, un lūdza nocelt mazliet no malas, un Viņš nosēdās un mācīja ļaudis no laivas. Un, beidzis runāt, Viņš sacīja uz Sīmani: “Dodies uz augšu un izmet savus tīklus.” Un Sīmanis atbildēja un Viņam sacīja: “Meistar, mēs cauru nakti esam strādājuši un nenieka neesam dabūjuši; bet uz Tavu vārdu es gribu tīklu izmest.” Un, to darījuši, tie saņēma lielu pulku zivju, tā, ka viņu tīkls plīsa”.(Lūkas, 5:1-6)
Šai Rakstu vietā mēs lasām, ka tauta slāpa pēc Dieva Vārda, tāpēc meklēja Jēzu. Un Viņš sāka tos mācīt. Jēzus pats mīlēja Vārdu, un Viņš mīlēja mācīt Vārdu, jo saprata Vārda svarīgumu, saprata, ka Vārds sniedz dzīvību.Vēl te mēs redzam Pēteri un viņa biedrus, kuri bija satraukti un vīlušies, neapmierināti un apbēdināti. Viņi mazgāja savus tukšos tīklus. Neskatoties uz to, ka bija nostrādājuši visu nakti, tie neko nebija nenoķēruši. Katram, kurš darījis visu, kas ir viņa spēkos, pielietojis visas zināšanas un nav sasniedzis mērķi, būtu smagi.Pēteris un viņa biedri bija gatavi padoties. Bet šai mirklī parādījās Jēzus. Kad Jēzus iejaucās viņu situācijā, visa kopaina mainījās. Lūk, tāpēc viņi atkal spēja paņemt savus izmazgātos tīklus un iemest tos vietā, uz kuru norādīja Jēzus. Tā vietā, lai padotos, viņi atkal devās strādāt.Pēteris teica: ”..uz Tavu vārdu es gribu tīklu mest.” Viņi izmeta tīklu, jo tie dzirdēja Jēzus Vārdu un paklausīja Vārdam, un Vārds nostrādāja.Tāpēc Jēzus saka: ja cilvēks uzklausīs un izpildīs Dieva Vārdu, tāda cilvēka dzīve būs izturīga – kā uz akmens pamatiem būvēta.Paklausība Dieva Vārdam stiprinās tava biznesa dzīvotspēju, tavu dzīvi, tavu ģimenes dzīvi, tā padarīs veselīgas visas tavas dzīves sfēras. Pētera bizness, kurš praktiski bija uz bankrota robežas, pēkšņi ne vien atdzīvojās, bet arī paplašinājās. Kad saskaņā ar Jēzus vārdu Pēteris un viņa biedri izmeta tīklus, loms bija tik liels, ka, lai izvilktu visas noķertās zivis, tiem nācās lūgt palīdzību no malas.Kāpēc bankrota vietā pēkšņi sākās izrāviens un notika biznesa paplašināšanās? Tāpēc, ka Dieva Vārds maina dzīvi. Kad ierodas Jēzus, situācija pilnībā mainās.Dārgais draugs, varbūt šobrīd tu esi gatavs padoties, jo nekas tavā dzīvē nemainās. Varbūt tu atrodies depresijā un izmisumā, jo tavi pūliņi nevainagojas ar panākumiem. Es ticu tam, ka, līdzko Jēzus iejaucas situācijā, viss mainās. Tāpēc nepadodies, bet uzaicini Jēzu savā situācijā, un viss mainīsies.Tomēr man jāatzīmē, ka mūsdienās Jēzus neatnāk pie mums fiziskā veidolā. Viņš ierodas pie mums un iejaucas mūsu situācijās caur Savu Vārdu. Tāpēc lūdz Jēzu, lai Viņš sūta tev Vārdu. Lai šodienas vārds atnes tavā dzīvē mundrumu un pārmaiņas.Lai Dievs tevi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.