Staigā gaismā un nedod vietu sātanam!

Esmu tik priecīgs, ka šodien atkal varu dalīties ar jums vārdā par Jēzus Kristus kundzību!Man šī ir loti svarīga tēma. Mūsu izpratnes pakāpe par Jēzus Kristus kundzību noteiks uzvaras līmeni mūsu dzīvē. Bez Jēzus Kristus kundzības nevar būt uzvara. Tikai tur, kur Jēzus – ir Kungs, ir uzvara. Tikai tas cilvēks, kurš atļauj Jēzum Kristum būt viņa Kungam, var, patiesībā, staigāt Viņa uzvarā.Šodien ar dažiem interesantiem piemēriem vēlos parādīt to, kā, iepazīstot Jēzus Kristus kundzību, mēs varam būt pasargāti no visiem sātana nodomiem.Vērsīsimies pie Bībeles.
„Un Tas Kungs man ļāva redzēt augsto priesteri Jozuu stāvam Tā Kunga eņģeļa priekšā, un sātans stāvēja viņam līdzās pa labi, lai viņu apsūdzētu. Un Tā Kunga eņģelis teica sātanam: Tas Kungs lai norāj tevi, sātan! Jā, tiešām, lai liek tev klusēt Tas Kungs, kas izredzējis Jeruzālemi! Vai šis vīrs nav no uguns izrauta apdegusi pagale? Bet Jozuam bija mugurā netīras drēbes, kad viņš stāvēja eņģeļa priekšā. Un eņģelis sacīja tiem, kas stāvēja viņa priekšā: novelciet viņam netīrās drēbes! – bet Jozuam tas sacīja: redzi, es atņemu tev tavus grēkus un ietērpju tevi svētku drānās! Un viņš pavēlēja: uzlieciet viņam galvā tīru cepuri! Un tie uzlika viņam galvā tīru cepuri un uzvilka viņam svētku drēbes, un Tā Kunga eņģelis bija tur klāt. Un Tā Kunga eņģelis deva šādu svinīgu paskaidrojumu un teica Jozuam: tā saka Tas Kungs Cebaots: ja tu staigāsi Manus ceļus un Man kalposi ar šķīstu sirdi, tad tu pārvaldīsi Manu namu un uzraudzīsi Manus pagalmus, un Es tev atļaušu brīvi nākt pie Manis kopā ar tiem, kas še stāv Manā priekšā.”(Caharijas 3:1-7).
Šis notikums vēstī par pravieša Caharijas kalpošanas laiku, kad viņš kalpoja tiem atlikušajiem ebrejiem, kuri bija atgriezušies no Bābeles gūsta Jeruzālemē. Šajā laikā Israēla tauta atradās nožēlojamā stāvoklī, un sātans darīja visu, ko vien viņš gribēja.Sātans visādā veidā darbojās pret Israēla tautu un mēģināja viņus iznīcināt. Dievs deva redzējumu pravietim Caharijam. Šai redzējumā Caharija ieraudzīja to, cik grēcīga bija Dieva tauta. Viņš ieraudzīja, ka priesterim bija „netīras drēbes”.Priestera netīrās drēbes – tas ir prototips Dieva tautas grēcīgumam. Jozua – ebreju priesteris stāvēja Tā Kunga priekšā un bija tērpies šajās netīrās drēbēs Dieva tautas, kuru viņš arī pārstāvēja Dieva priekšā, nepaklausības dēļ.Arī sātans piedalījās šajā tikšanās reizē. Un, kā mēs redzam augšminētajā rakstu vietā, sātans stāvēja pie labās rokas, lai pretdarbotos Jozua – ebreju priesterim. Sātans ieradās tur kā derības bērnu apmelotājs. Tieši tālab ir teikts, ka sātans ir mūsu brāļu apmelotājs. Ikreiz, kad mēs grēkojam un atrodamies nepareizā stāvoklī Dieva priekšā, – ar to mēs dodam iespēju sātanam nākt un apmelot mūs, ar to mēs paši dodam viņam tiesības to darīt. Sātans atnāca pie Tā Kunga un pieprasīja, lai Viņš sodītu Dieva tautu par tās grēkiem.Līdz pat šim brīdim sātans rīkojas ar cilvēkiem līdzīgā veidā.Nedosim sātanam iemeslu apmelot mūs, mūsu nepaklausības Dievam vai nenožēloto grēku dēļ.Pateicoties Jēzus Kristus Asinīm un staigāšanai gaismā, mēs varam būt brīvi no jebkuras nepatiesības.
„Bet, ja mēs dzīvojam gaismā, kā Viņš ir gaismā, tad mums ir sadraudzība savā starpā un Viņa Dēla Jēzus asinis šķīsta mūs no visiem grēkiem.”(1.Jāņa 1:7).
Dieva vārds tev šodien ir šāds : staigā gaismā un nedod vietu sātanam!Līdz rītdienai!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.