Ja cilvēks nenāk grēku nožēlā, tad viņa dzīvē ienāk sods un otrā nāve

Labdien, dārgie draugi! Mūsu Dievs ir labs, un Viņa žēlastība paliek mūžīgi! Es priecājos par iespēju turpināt dalīties ar tām atklāsmēm ko dāvā man Dievs caur Savu vārdu. Mēs ar jums ieraudzījām kā izskatās Dieva disciplinēšanas un pārmācīšanas pats process. Lai labāk tas tiktu apgūts, uzskaitīsim vēlreiz šos soļus: 1)Ja mēs esam nepaklausīgi Dievam, tad sākumā Viņš atmasko mūs caur Svēto Garu; 2)ja mēs nereaģējam uz šo Svētā Gara doto liecību mūsos, tad Dievs sūta mums Savu vēstnesi, Savu pravieti, caur kuru Viņš atmasko mūs mūsu grēkā; 3)ja mēs neuzklausām Dieva vēstnesi, tad Dievs pieļauj mūsu dzīvē koriģējošus sodus un pārmācības; 4)ja cilvēka dzīvē problēmas un nepatīkamie apstākļi nenoved viņu pie grēku nožēlas, tad Dievs vairo soda mēru 7-reizes. Dievs izmanto visu to tikai viena iemesla dēļ, – jo stipri mīl mūs un vēlas palīdzēt izvairīties no bojāejas. Ja pēc visiem šiem disciplinārajiem mēriem cilvēks vēl aizvien nenožēlo grēkus un neieklausās Dievā, tad viņš zaudē Dieva godību un klātbūtni. Tas uzskatāmi tiek parādīts mācītāja Ēļa namā, viņa dzīvē. 
„19 Bet viņa vedeklas, Pinehasa sievas, dzemdību laiks bija tuvu. Kad tā dzirdēja vēsti, ka Dieva šķirsts ticis atņemts, ka tās vīratēvs miris un arī viņas pašas vīrs pagalam, tad viņa saļodzījās un dzemdēja, jo tai it pēkšņi bija uznākušas sāpes.20 Un tanī brīdī, kad arī viņa mira, tad tās sievas, kas pie viņas stāvēja klāt, sacīja: “Nebīsties, jo tu dēlu esi dzemdējusi.” Bet viņa vairs neatbildēja un neņēma to pie sirds. 21 Tomēr tā vēl nosauca to puisēnu vārdā Ihabods, ar ko tā gribēja teikt: godība ir atņemta nost no Israēla, – tādēļ ka atņemts bija Dieva šķirsts un tādēļ ka bija miris viņas vīratēvs, kā arī viņas vīrs. 22 Un viņa sacīja: “Godība ir atņemta Israēlam, tādēļ ka ticis atņemts Dieva šķirsts, mans vīratēvs un mans vīrs!” (1.Sam4:19-22)
 Traģēdija mācītāja Ēļa namā notika tādēļ, ka viņš nepievērsa uzmanību uz Dieva doto liecību un pārmācību. Tā visa rezultātā Dieva godība atkāpās no Ēļa un viņa dzimtas. Viņa mazdēls tika nosaukts – Ihabods – tas kļuva par liecību tam, ka Dieva godība atkāpās no viņa nama. Ar ķēniņu Saulu notika kaut kas līdzīgs. Pēc tam, kad ķēniņš Sauls vairāk kārtīgi nepaklausīja Dievam, godāja paša ceļu augstāk par Dieva norādīto, no viņa dzīves atkāpās Dieva godība. 
 „14 Un Tā Kunga Gars atstāja Saulu, un pēkšņi viņam uzbruka ļauns gars, kas bija Tā Kunga sūtīts. (1.Sam16:14)
 Un tādu piemēru Bībelē ir ļoti daudz. Ja cilvēks nenāk grēku nožēlā, tad viņa dzīvē ienāk sods un otrā nāve. 
„3 Es jums saku: nebūt ne, bet, ja jūs neatgriezīsities no grēkiem, tad jūs visi tāpat iesit bojā.4 Jeb vai jums šķiet, ka tie astoņpadsmit, uz kuriem krita Ziloas tornis un tos nosita, bija vairāk vainīgi nekā visi pārējie Jeruzālemes iedzīvotāji?5 Es jums saku: nebūt ne, bet, ja jūs neatgriezīsities no grēkiem, jūs visi ņemsit tādu pašu galu.” (Lūka13:3-5)
 
„11 Kam ausis, tas lai dzird, ko Gars saka draudzēm. To, kas uzvar, neievainos otrā nāve.” (Atkl.2:11)
 Draugi, Dievs disciplinē un pārmāca Savus bērnus tādēļ ka mīl! Staigāsim paklausībā un pazemībā Dieva priekšā, lai mūsu dzīve būtu piepildīta ar Viņa labvēlību un svētībām! Lai Dievs bagātīgi svētī jūs! Mācītājs Rufus Adžiboje

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.