Ja tu iemācīsies dzirdēt Dieva balsi un sekosi Svētā Gara vadībai, neviens nespēs kaitēt tev

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es sveicu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Vakar mēs runājām par to, ko mums dod spēja dzirdēt Dieva balsi. Balstoties uz dažiem fragmentiem no Jāņa Evaņģēlija 10 -tās nodaļas mēs noskaidrojām, ka tad, kad mēs dzirdam Dieva balsi, Dievs iet mums pa priekšu un ved mūs aiz Sevis, mācot mums pazīt Viņa balsi. Un vēl, Dievs māca mums atšķirt Viņa balsi no svešām balsīm. Dzirdot Dieva balsi, mēs baudīsim mūžīgo dzīvību, kuru mums atnesis Kristus. Bez tam, tad, kad mēs iemācīsimies dzirdēt un pazīt Dieva balsi, mēs baudīsim pārdabisko Dieva apsardzību. Šodien, mēs aplūkosim vēl virkni svētību, kuras piepildīs mūsu dzīvi, ja mēs iemācīsimies dzirdēt Dieva balsi. Vērsīsimies pie Bībeles. 
„Tas Kungs ir laipnīgs un taisns, tāpēc Viņš atgriež grēciniekus uz pareiza ceļa. Pazemīgos Viņš vada Savā taisnībā, un tiem, kas pazemoti, Viņš māca Savu ceļu. Visi Tā Kunga ceļi ir žēlastība un uzticība tiem, kas tur Viņa derību un Viņa liecības. Tava Vārda dēļ, ak, Kungs, piedod man manu noziegumu, jo tas ir liels! Kas ir tas vīrs, kas To Kungu bīstas? Tam Viņš māca ceļu, pa kuru tam jāstaigā. Pats viņš baudīs labumu, un viņa dzimums iemantos zemi. Tā Kunga draudzība ir ar tiem, kas Viņu bīstas, un Viņa derība ar viņiem vedīs viņus pie īstās atziņas. Manas acis raugās uz To Kungu vienumēr, jo Viņš manu kāju izvelk no tīkla režģiem.” (Psalms 25:8-15.)
  Augšminētajā fragmentā no Bībeles mēs redzam konkrētas priekšrocības, ko sniedz Svētā Gara vadība un Dieva vārda dzirdēšana. 
  • Tava dvēsele baudīs labumu, un tavs dzimums(ģimene) iemantos zemi.
 Svētā Gara vadība ir uzplaukuma avots. Uzplaukums – tā ir veiksme visās dzīves sfērās. Ja esi students, tad tu būsi veiksmīgs, jo Dievs tev iemācīs visu nepieciešamo. Dievs rādīs tev ceļu, kuru Viņš priekš tevis izvēlējies. Dievs atklās tev Savus noslēpumus. Noslēpumi – tā ir informācija, kas apslēpta citiem, bet pieejama tev. Tieši Dieva noslēpumu zināšana darīs tevi veiksmīgu. Tā Kunga noslēpumi spēj jebkuru cilvēku darīt varenu – jebkurā dzīves sfērā, neskatoties uz to, vai tu esi zemnieks vai mamma, sludinātājs vai mājas grupas līderis, ārsts vai jebkas cits. Dievam ir noslēpumi, kuri darīs tevi varenu tajā vietā, kurā tu atrodies. 
  • Pārdabiska Dievišķā apsardzība.
 Dievs izvelk no tīkliem tavas kājas. 
„Manas acis raugās uz To Kungu vienumēr, jo Viņš manu kāju izvelk no tīkla režģiem.”(Psalms 25:15).
 Tīkls – tās ir lamatas, kuras izgudrojis tavas dvēseles ienaidnieks, ar nolūku, lai iznīcinātu vai ierobežotu tevi. Tomēr, tad, kad tu seko Svētā Gara vadībai, Dievs ne tikai dod tev uzplaukumu, bet arī aizsargā tevi. Lūk, kālab Bībelē ir teikts, ka Dieva svētības dara cilvēku bagātu un skumjas līdzi nenes. 
„Tā Kunga svētība dara cilvēku bagātu bez sevišķām viņa paša pūlēm.” (Salamana pamācības 10:22).
 Bībeles tulkojumā krievu valodā „……..dara cilvēku bagātu, un skumjas sev līdzi nenes.” Bībele arī apgalvo, ka itin viss, ko dara Dievs, pastāv mūžīgi. Neviens nevar sagraut vai atcelt to, ko ceļ un dara Dievs. Tieši šī paša iemesla dēļ, neviens nevarēja nogalināt Jēzu līdz brīdim, kamēr nepienāca Dieva laiks, – un tikai tad Jēzus Pats atdeva Savu dvēseli. Jēzus atradās Dieva gribā, tāpēc Viņš rīkojās drosmīgi un bezbailīgi. 
„ Tai pašā brīdī pienāca daži farizeji un sacīja Viņam: “Izej un aizceļo no šejienes, jo Hērods grib Tevi nonāvēt.” Bet Viņš tiem sacīja: “Ejiet, sakait šai lapsai: redzi, Es izdzenu ļaunos garus un dziedinu slimos šodien un rīt, bet parīt Es būšu galā. Tiešām, Man vēl šodien un rīt un parīt jābūt ceļā, jo neklājas pravietim mirt ārpus Jeruzālemes. (Lūkas 13:31-33).
 Ja tu iemācīsies dzirdēt Dieva balsi un sekosi Svētā Gara vadībai, neviens nespēs kaitēt tev. Un tādā gadījumā, visas augšminētās priekšrocības, ko dod Svētā Gara vadība un Dieva balss dzirdēšana, tavā dzīvē izpaudīsies acīm redzamā veidā.  Rīt mēs turpināsim sarunu par šo tēmu. Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.