Dieva balss – tas ir ticības gara avots

 Labdien! Esmu ļoti priecīgs par to, ka varu vērsties šodien pie katra no jums ar vārdu, kurš iedvesmos un uzmundrinās jūs. Mēs turpinām runāt par priekšrocībām, ko dod Svētā Gara vadība un Dieva vārda dzirdēšana. Vērsīsimies pie Svētajiem Rakstiem.  
„ Tātad ticība nāk no sludināšanas un sludināšana – no Kristus pavēles” Romiešiem 10:17.
 
( Romiešiem 10:17). Bībeles tulkojumā krievu valodā: „Tātad, ticība nāk no klausīšanās, bet klausīšanās no Dieva vārda”.
 Līdz šim mēs jau runājām par to, ka pastāv divi grieķu vārdi, kuri Bībelē tulkoti kā „VĀRDS”. Viens no šiem vārdiem ir „LOGOS”, bet otrs – REMA vai REMATOS. Kā jau mēs runājām, LOGOS – tas ir pierakstītais Dieva vārds, bet REMA – tā ir Dieva balss, kas kādās situācijās vai apstākļos, kuros tu šobrīd atrodies, ir vērsta tieši uz tevi. Citiem vārdiem sakot, REMA – tas ir vārds no Dieva priekš tevis šobrīd tavu pārbaudījumu un dzīves cīniņu vidū. REMA – tas ir tad, kad caur Savu vārdu Dievs runā tieši uz tevi. Rema – tas ir tā, it kā burti un vārdi no Svētajiem Rakstiem lektu tieši tavā sirdī kļūstot par reālu dzīvības avotu, uzmundrinājumu un tavu problēmu atrisinājumu. Lūk, kas ir REMA! Saņemot no Dieva Rema, mēs turpinām dzīvot ar to, ko mēs dzirdam. Dievs turpina runāt uz mums caur Savu vārdu un Svēto Garu. Dieva balss – tas ir ticības gara avots. Pastāv divas ticības dimensijas: –          TICĪBAS VĀRDS 
„Bet taisnība, kas tiek iegūta ticībā, saka tā: nesaki savā sirdī: kas uzkāps debesīs? – tas ir, lai novestu zemē Kristu, – nedz arī: kas nokāps bezdibenī? – tas ir, lai uzceltu Kristu no miroņiem, – bet kā viņa saka? – Tuvu pie tevis ir tas vārds, tavā mutē un tavā sirdī, – proti, ticības vārds, ko mēs sludinām.” (Romiešiem 10:6-8).
 –          TICĪBAS GARS 
„Bet mums ir tas pats ticības gars, kā ir rakstīts: es ticēju, tāpēc es runāju. – Arī mēs ticam, tāpēc mēs arī runājam” (2.Korintiešiem 4:13).
 Tā Kunga baušļi – tas nav tas pats, kas Tā Kunga balss. Tā Kunga baušļi – tas ir tas, ar ko LOGOS atšķiras no REMAS. Tā Kunga baušļi – tas ir Logos, turpretī, Dieva balss – tā ir Rema. 
„Un, kad tu klausīdams klausīsi Tā Kunga, sava Dieva, balsi, un turēsi visus Viņa baušļus, ko es tev šodien pavēlu, tad Tas Kungs, tavs Dievs, tevi jo augstu cels pār visām zemes tautām.” (5.Mozus 28:1).
 Kad tu dzirdi Tā Kunga balsi, – tas stiprina tevi un aizvāc no tavas dzīves jebkādu jucekli un sajukumu. Kad tu dzirdi Tā Kunga balsi, – tas pamodina tevī ticības garu un pārceļ tevi Dieva dimensijā un Viņa frekvencē, kur itin viss pakļaujas tavām pavēlēm. Un tātad, mūsu ticības līmenis ir atkarīgs no mūsu spējas dzirdēt no Dieva. Ticība – tā ir dāvana no Dieva, kura atnāk no atklāsmes vārda klausīšanās. Rīt mēs turpināsim izskatīt jautājumu par tām privilēģijām un labumiem, kuri piepilda tā cilvēka dzīvi, kurš iemācījies dzirdēt Dieva balsi un sekot Dieva norādījumiem.  Dieva mierā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.