Kādas gan privilēģijas vai priekšrocības ir cilvēkam, kurš dzird Dieva balsi?

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Es sveicinu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Mēs ar jums runājām, ka Dieva balss dzirdēšanai, pirmkārt ir svarīga izpratne un vēlme dzirdēt no Viņa. Otrkārt, svarīgi ir lūgt Dievam, lai Viņš iemāca mūs dzirdēt Viņa balsi. Un treškārt, ir svarīgi ieklausīties tajā, ko Dievs runā uz mūsu sirdi.Dievs vēlās ar mums komunicēt un Viņš Pats aicina mūs uz sadraudzību.
” Redzi, Es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas dzird Manu balsi un durvis atdara, Es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar Mani.   ” . (Atkl. 3:20).
  • Vārdi „turēšu mielastu” norāda mums uz sadraudzību. Šeit iet runa par garīgo sadraudzību vai laika pavadīšanu ar Kungu.
  • Ievērojiet, ka Kungs stāv durvju priekšā vai arī pie ieejas mūsu dzīvē.
  • Ievērojiet, ka Viņš klauvē, bet, Viņš arī RUNĀ. DIEVS RUNĀ, un mūsu sadraudzība ar Viņu būs atkarīga no mūsu spējas dzirdēt Viņa balsi.
“Ja kas dzird Manu balsi “.
  • Jēzus runā, bet ne visi Viņu dzird, tāpēc arī neatver Viņam durvis. Tomēr, kas dzird Viņa balsi un atver Viņam savas sirds durvis, pie tā Dievs arī ienāks.
„ Es ieiešu un turēšu … ar viņu mielastu, un viņš ar Mani” .
            Kādas gan privilēģijas vai priekšrocības ir cilvēkam, kurš dzird Dieva balsi?Kā likums, mēs neiedalam laiku kādām lietām, kamēr mēs neieraugam lielu nepieciešamību pēc tām. Tad kad mēs ieraudzīsim to, ko mēs zaudējam bez Dieva balss izpratnes un dzirdēšanas, tad mūsos ir jāpamostas degsmei un stimulam darīt visu kas no mums ir atkarīgs, lai iedalītu tam īpašu uzmanību un laiku. Saprotiet, ka sātans ir zaglis un ja viņam tiks dota vismazākā iespēja, tad viņš atņems mums visas privilēģijas un iespējas Dievā.Un tātad, ko mums dod spēja dzirdēt Dieva balsi?Apskatīsim dažas Rakstu vietas, un pēc tam izdarīsim vispārēju secinājumu.
  1. Jāņa Evaņģelijs 10:3-5 , 27-29.
” …, Viņam durvju sargs atver , un avis klausa viņa balsij , un viņš savas avis sauc vārdā un izved tās ārā.  Svešam turpretim tās nesekos, bet bēgs no tā, jo viņas nepazīst svešinieku balsi . Kad viņš visas savas avis izlaidis ārā, viņš pats iet tām pa priekšu, un avis viņam seko, jo tās pazīst viņa balsi.  Manas avis dzird Manu balsi, Es tās pazīstu, un viņas Man seko. Un Es tām dodu mūžīgo dzīvību, un viņas nemūžam neies bojā, un neviens tās neizraus no Manas rokas. Mans Tēvs, kas Man tās devis, ir lielāks par visiem, un neviens neko nevar izraut no Tēva rokas.  “.
Mēs dzīvojam no tā, ka dzirdam Viņa balsi .Augstāk minētajā Rakstu vietā mēs redzam iemeslu, kāpēc mums ir tik svarīgi dzirdēt Dieva balsi.Kad mēs dzirdam Dieva balsi , tad :
  • Viņš mūs ved(   vārdā un izved tās  …  )
  • Dievs iet mūsu priekšā, lai visu izlabotu(   iet tām pa priekšu …”)
  • Mēs iemācamies atpazīt Viņa balsi un tādā veidā samazinam riskus dzirdēt citas balsis(“ pazīst viņa balsi . Svešam turpretim tās nesekos, bet bēgs no tā  …  )
  • Mēs baudam mūžīgo dzīvību, kuru Kristus mums ir dāvājis („…Es tām dodu mūžīgo dzīvību” ).
  • Mēs baudam pārdabisku Dieva apsardzību („… un viņas nemūžam neies bojā, un neviens tās neizraus no Manas rokas”.)
Tā ir tikai neliela daļa no tām privilēģijām, kuras kļūst pieejamas tam cilvēkam, kurš iemācās dzirdēt Dieva balsi!Spēja dzirdēt Dieva balsi nav izrdedzēto daļa, bet katra Dieva bērna daļa, kurš apzinās to, cik tas ir svarīgi un vēlās to savā dzīvē.Rīt mēs turpināsim runāt par to, ko mums dod spēja dzirdēt Dieva balsi.Lai Dievs bagātīgi svētī jūs šajā brīnišķīgajā dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.