Dieva Vārds kalpo mums kā kompass

Labdien, dārgie draugi!Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar dzīvo Vārdu no Viņa!Dieva Vārds kalpo mums kā kompass, jo mēs esam līdzīgi tiem, kuri ir nomaldījušies dzīves tuksnesī, no kurienes nav iespējams tikt ārā bez pareizas virziena norādes.Dieva Vārds līdzinās navigācijas sistēmai, kura palīdz ieraudzīt, kur esam nogriezušies nepareizā virzienā. Tātad Dieva vārds uzrāda mums. Dieva Vārds arī parāda mums to, kā mēs varam atgriezties uz pareizā ceļa. Tātad Dieva Vārds labo mūs. Dieva Vārds arī palīdz mums turēties pie pareizā kursa un neapmaldīties. Tātad Dieva Vārds pamāca mūs taisnībā. 
„Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi māc ībai , vainas pierādīšanai , labošanai , audzināšanai taisnībā, lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs , sagatavots katram labam darbam . ” . (2 Tim 3:16-17).
 Un vakar mēs redzējām, ka patiesa, pilnvērtīga un laimīga dzīve iespējama tikai tad, kad cilvēks ir iemācījies dzīvot no ikkatra vārda, kas iziet no Dieva mutes!Reiz pie Jēzus pienāca kāds priekšnieks, kurš teica šādus vārdus: „Labo Mācītāj!” Uz ko Jēzus atbildēja, ka neviens nav labs, kā vien Dievs. 
„Bet kāds priekšnieks Viņam jautāja : “Labo Mācītāj , kas man j ādara , lai es iemantotu mūžīgu dzīvību ?”Bet Jēzus tam sacīja: “Ko tu Mani sauci par labu? Neviens nav labs , izņemot vienīgi Dievu . ” . (Lūkas 18:18-19).
Par ko tas mums runā? Jēzus izmantoja Savu ietekmi, lai vestu cilvēkus pie Dieva. Pateicoties labiem darbiem, kurus Jēzus darīja, cilvēki sauca Viņu par labo Mācītāju. Bet tādās reizēs Jēzu palīdzēja cilvēkiem ieraudzīt to, ka Viņš ir labs tikai tāpēc, ka Viņā mājo labais Dievs. Tas ir piemērs visiem, kas vēlās kalpot Dievam pienācīgā veidā.Piemēram, jūs satiekaties ar cilvēku un uzsākat sarunu, kuras laikā uzzināt, ka viņš nesen ir šķīries un šobrīd ļoti to pārdzīvo. Un iespējams, ka jūs pats nesenā pagātnē gājāt cauri šādai situācijai, tāpēc jūs ļoti labi saprotat, kā jūtās šis cilvēks. Jūsu pieredze var kļūt šim cilvēkam par lielu svētību un atbaltu šajā smagajā dzīves periodā. Tomēr, jums ir jāatcerās, ka ne jum ir jākļūst priekš šī cilvēka par Dievu, bet caur šo situāciju jūs iepazīstināt viņu ar Dievu, Kurš jums palīdzēja savā laikā. Jūs kalpojat šim cilvēkam un uzmundrinat viņu, bet vienlaicīgi jūs palīdzat viņam saprast, ka tikai Dievs ir spējīgs atrisināt šo problēmu un dziedināt viņa sirdi. Jū kļūstat par kanālu, lai savienotu šo cilvēku ar Dievu. Un tagad, ne vairs jūs esat uzmanības centrā, bet Dievs, Kurš var visu!Lūk, kur slēpjas mūsu palīdzības būtība cilvēkiem!Kad tas notiks, tad jūs vienkārši stāvēsiet blakus un priecāsieties par to darbu, kuru Dievs darīs cilvēku dzīvēs, kuriem jūs kalposiet. Bet cilvēki savukārt, būs pateicīgi jums par to, ka jūs atradāt sevī drosmi atklāt viņiem patieību par Glābēju Jēzu un pasludināt viņiem labo Dieva Valstības vēsti!Kalpojiet Tam Kungam, un Viņš jūs svētīs!  Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.