Ja tu neesi gatavs mainīties un pretojies pārmaiņām, tad tu vēl joprojām neesi gatavs kļūt par Jēzus Kristus mācekli

Sveicu jūs, dārgie draugi, un svētīju jūs šai dienā!Es pateicos Tam Kungam par to, ka Viņš dāvā mums ikdienas vārdu, kurš stiprina mūs un palīdz mums virzīties uz priekšu.Vakar mēs uzsākām sarunu par to, ka Dievs vairāk ir ieinteresēts mūsu rakstura veidošanā atbilstoši Viņa standartiem, un ne tajā, lai mēs ērti un komfortabli dzīvotu uz zemes. Taču tas nav iespējams, ja mēs nemainīsim vai neatliksim sāņus visu to, pie kā mēs esam pieraduši, un kas padara mūsu dzīvi ērtu un komfortablu.Vēl mēs runājām par to, ka, ja tu neesi gatavs mainīties un pretojies pārmaiņām, tad tu vēl joprojām neesi gatavs kļūt par Jēzus Kristus mācekli.Kas ir māceklis? Māceklis – tas ir cilvēks, kurš, saprotot to, ka tam nepieciešams pieaugt un uzkrāt zināšanas, mācās no kāda cita. Māceklis – tas ir tas, kurš seko mācībai un sava skolotāja(mācītāja) dzīvei. Māceklis atdarina un vēlāk kļūst tāds, kā viņa skolotājs (mācītājs).Par to runāja Pats Jēzus: 
„Māceklis nav augstāks par savu mācītāju; bet, kad tas ir pilnīgs, tad tas būs kā viņa mācītājs.”(Lūkas 6:40).
 Kristus māceklis – tas ir tas, kurš apzinās, ka viņš vēl nav pilnīgs un tam ir nepieciešams Skolotājs(Mācītājs). Tālab, māceklis, vēloties līdzināties Kristum, ir ziedojies Viņa mācībai, dzīvei un darbiem.Kā Kristus mācekļi, mēs mācāmies no Viņa, ar mērķi mainīties, pārveidoties un attīstīties dzīvē.Visā Bībelē var redzēt pārmaiņu un cilvēka dzīves pārveidošanas principa darbību, jo Dievs vēlas, lai mēs mainītos. Dievu vairāk interesē nevis mūsu ērtības, bet mūsu raksturs. Dievs vēlas izveidot mūsos to pašu stingro Dievišķo raksturu un īpašības, kas ir Kristum.Tieši par to tiek runāts Pāvila Vēstulē Romiešiem: 
„Un mēs zinām, ka tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu, tāpēc, ka tie pēc Viņa mūžīgā nodoma ir aicināti. Jo, kurus Viņš sākumā nozīmējis, tos Viņš nolēmis darīt līdzīgus Sava Dēla tēlam, lai Viņš būtu pirmdzimtais daudzu brāļu starpā.”(Romiešiem 8:28-29).
 Dievs grib, lai mēs pieaugam garīgi un kļūstam līdzīgi Jēzum Kristum. Dievs jau sākumā nozīmējis un nolēmis darīt mūs līdzīgus Viņa Dēla, Jēzus Kristus tēlam.Tas nozīmē, ka mums nāksies mainīt savu šodienas tēlu. Mēs piedzimām ar grēcinieka tēlu, un mēs atkāpāmies no tā sākotnējā tēla, pēc kura tikām radīti. 
„Un Dievs radīja cilvēku pēc Sava tēla, pēc Dieva tēla Viņš to radīja, vīrieti un sievieti Viņš radīja. Un Dievs tos svētīja un sacīja uz tiem: “Augļojieties un vairojieties! Piepildiet zemi un pakļaujiet sev to, un valdiet pār zivīm jūrā un putniem gaisā, un katru dzīvu radījumu, kas rāpo pa zemi.”(Mozus 1:27-28).
 Tagad, pēc tam, kā Dievs atpirka mūs, Viņš vēlas, lai mēs mainītos un taptu līdzīgi mūsu sākotnējam tēlam – Dieva Dēla, Jēzus Kristus tēlam.  
„Un, tāpat kā esam nesuši zemes cilvēka tēlu, tā arī nesīsim Tā tēlu, kas no debesīm.”(1.Korintiešiem 15:49).
 Pirmā Ādama grēcīgais tēls aptraipīja cilvēku un atņēma vai laupīja tam Dieva slavu. Bet, tagad Dievs no jauna vēlas pagodināt cilvēku. Tālab, Dievs izdarīja visu nepieciešamo tam, lai cilvēks no jauna varētu nest sevī Tā tēlu, kas no debesīm – Jēzus Kristus tēlu.Atkarībā no tā, cik lielā mērā mēs ļaujam Dievam mainīt mūs, mūsu dzīves augļi arvien vairāk sāks līdzināties Viņa Gara augļiem, tad Jēzus raksturs sāks parādīties mūsos arvien vairāk, un tad Paša Jēzus dzīvība arvien vairāk un vairāk plūdīs caur mums.Ļaujiet Dievam darīt skaistāku jūsu dzīvi! Un šim nolūkam – ļaujiet Dievam veikt jūsos nepieciešamās pārmaiņas.Lai Dievs jūs bagātīgi svētī šai brīnišķīgajā pavasara dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

One Comment

  1. AR DIEVA ZELASTIBU MANA CITS KOKS UN ES ESMU JAUNI RADIJUMI/TAPAT KA TU ESMU PARLIECINATA/KA CAUR JEZUS KRISTUS DERIBAS ASINIM MUSU TEVA UZTICIBAS KALPOSANASDIENU UN IKDIENAS VECAKIEM DIEVS ATKLAJ SAVU GRIBU/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.