Ikdienas paklausība Dievam dažādos dzīves jautājumos aizvedīs tevi pie tava aicinājuma IV

„Teiciet To Kungu, jo Viņš ir laipnīgs un Viņa žēlastība paliek mūžīgi!” (Psalms106 :1).
Tā Kunga žēlastība atjaunojas šai rītā priekš katra no mums. Dievs valda! Dievs mīl cilvēkus, kuri dzīvo virs zemes! Dievs šodien glābj, dziedina un atbrīvo!
„Redzi, Tā Kunga roka nebūt nav par īsu, lai tā nevarētu palīdzēt, un Viņa auss nav tā aizkritusi, ka tā nevarētu dzirdēt.”(Jesajas 59:1).
Dievs mīl katru cilvēku. Viņam priekš katra cilvēka ir sagatavots brīnišķīgs liktenis. Katrs cilvēks ir piedzimis noteiktam mērķim. Katram cilvēkam ir aicinājums, bet tikai Kungs zina, ko sevī ietver šis aicinājums. Ja cilvēks pilnībā pakļausies Kungam, tad Viņš atklās šim cilvēkam visu, kas saistīts ar viņa aicinājumu.Reiz Jēzus teica Pēterim, lai tas izkāpj no laivas un iet pa ūdens virsu. Līdz tam neviens cilvēks nebija staigājis pa ūdens virsu, tāpēc, protams, cilvēki sprieda, ka to nav iespējams izdarīt. Pēteris paklausīja Tā Kunga Vārdam un gāja pa ūdens virsu, un tas kļuva priekš viņa iespējams.
„Un Viņš sacīja: “Nāc!” Un Pēteris izkāpa no laivas, gāja pa ūdens virsu un nāca pie Jēzus.”(Mateja 14:29).
Līdz tam, Pēteris pat nestādījās priekšā, ka viņš spēj to izdarīt. Pētera paklausība darīja viņu spējīgu paveikt to, kas cilvēciski likās neiespējami. Pēteris gāja pa ūdens virsu, bet pārējie – palika sēdēt laivā. Šie cilvēki nekad nestaigāja pa ūdens virsu ne jau tāpēc, ka viņi to nevarēja izdarīt, bet tāpēc, ka nepaklausīja Dievam.Kad mēs paklausām Tam Kungam un darām to, ko Viņš mums saka darīt, tad neiespējamais kļūst iespējams. Būt paklausīgam Dievam – tas ir grūti, dažkārt sāpīgi, dažkārt tas ir saistīts ar ciešanām, bet paklausība vienmēr tiek apbalvota.Es nekad nedomāju, ka spēšu stāvēt cilvēku priekšā un sludināt, jo pēc dabas es biju kautrīgs cilvēks, un pat ļoti kautrīgs. Bet tagad es to daru, es sludinu dažādās pilsētās un valstīs. Šodien es sludinu man pilnīgi svešiem cilvēkiem. Dievs paveica to visu caur manu paklausību Viņam ikdienas līmenī.Dievam ir aicinājums priekš katra cilvēka. Tad, kad katrs no mums kļūs par Tā Kunga kalpu(vergu) un būs paklausīgs Dievam ikdienas līmenī, tad mums būs viegli ieiet savā aicinājumā.Un to var labi saskatīt, lasot Jēzus līdzības par talentiem Mateja Evaņģēlija 25 nodaļā.
„Tas tāpat kā ar cilvēku, kas aizceļodams saaicināja savus kalpus un nodeva tiem savu mantu”(Mateja 25:14).
Dievs aicina cilvēkus, kuri atdevuši savu dzīvi Viņam un uzskata Jēzu par savu Kungu.Mēs runājām par to, ka, ja mēs vēlamies uzzināt savu aicinājumu no Dieva un ieiet šai aicinājumā, tad mums ir nepieciešams būt paklausīgiem Dievam ikdienas līmenī, kā arī ir nepieciešams atļaut Jēzum kļūt par Kungu visās mūsu dzīves sfērās.Šodien vēlos vērst jūsu uzmanību uz to, ka Jēzus deva katram vergam saskaņā ar viņa spēku, saskaņā ar viņa spējām.
„Tas tāpat kā ar cilvēku, kas aizceļodams saaicināja savus kalpus un nodeva tiem savu mantu, un vienam viņš deva piecus talentus, otram divus un trešam vienu, katram pēc viņa spējām, un pats tūdaļ aizceļoja.” (Mateja 25:14 -15).
Mums nevajag salīdzināt sevi ar citiem cilvēkiem vai skaust citus cilvēkus par to, ka viņiem ir tas, kā mums nav. Tas ir nepareizi. Dievs katram dod saskaņā ar viņa spējām, un Dievs ieliek mūs par pārvaldniekiem pār mums dotajiem talantiem. Ir cilvēki, kuri ir talantīgāki, kā es; ir cilvēki, kuriem ir lielāka sapratne par atsevišķiem jautājumiem, kā man. Bet man nav jājūt skaudība attiecībā uz šiem cilvēkiem, nav jājūtas otršķirīgam, – jo tie ir sātana meli. Diemžēl, daudzi cilvēki jau ir noticējuši šiem meliem, un tāpēc tie netic sev un neko nedara priekš Dieva Valstības, domājot, ka viss jau tā ir citu cilvēku, talantīgāku cilvēku, izdarīts.Neļauj sātanam tevi piemānīt. Tu esi unikāla personība, ko Dievs radījis pēc Sava tēla un līdzības. Dievs katram cilvēkam piešķīris unikālus talantus, kuri nepieciešami Dieva Valstībai. Dievs no Savas puses paveicis visu, lai tu realizētos šai dzīvē. Bet ir arī tava daļa, kas jāpaveic tev, – palaist apgrozībā savus talantus, savu izglītību, pieredzi, visu, kas tev ir. Dievs tevi nekad nepametīs! Bet atceries, ka Dievs iet pretī ejošajam un darītājam!Ar Dievu!Līdz rītdienai!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.