Dieva Valstība III

Dārgie draugi, es sveicinu jūs mūsu rubrikā ”Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Priecājos, ka šodien mums atkal ir iespēja vērsties pie Dieva Vārda. Dieva Vārds saka, ka Jēzū Kristū mēs esam uzvarētāji, un esam aicināti turpināt to misiju, kuru Jēzus Kristus uzsāka 2000 gadus atpakaļ. Atnākot uz zemi, Jēzus sludināja par to, ka jānožēlo grēki Dieva priekšā un jānotic Evaņģēlijam, jo Debesu Valstība ir tuvu klāt pienākusi.Jēzus atnesa uz šo zemi Debesu Valstību, un viņš vēlas, lai mēs ar jums iesaistītos Viņa Valstības paplašināšanas procesā uz šīs zemes. Dievs vēlas, lai Viņa Valstība iekarotu visu zemi. Un ir bezjēdzīgi spriedelēt par to, notiks tas vai nē – šis jautājums jau ir atrisināts, tas noteikti notiks. Jautājums ir šāds – vai Dieva Valstības paplašināšana notiks ar tavu līdzdalību vai nē.Esmu pārliecināts, ka katrs ticīgais, kurš patiesi mīl Dievu, vēlas būt par šī procesa sastāvdaļu, vēlas Debesu valstību ne tikai sevī, bet vēlas To izplatīt sev visapkārt.Mēs runājām par to, ka nespēsim paplašināt Viņa Valstību, ja neieņemsim uzvarētāju pozīciju Jēzū Kristū, jo Dieva Valstības paplašināšana paredz cīņu un lielu piepūli.Vakar mēs runājām par to, ka mēs necīnāmies pret cilvēkiem, bet pret tumsības pasaules garīgajiem spēkiem. Mūsu ieroči nav miesīgi, bet garīgi.
„Tad es dzirdēju stipru balsi debesīs saucam: “Tagad ir atnākusi pestīšana un mūsu Dieva spēks un valstība un Viņa Kristus vara, jo ir gāzts mūsu brāļu apsūdzētājs, kas tos apsūdzēja mūsu Dieva priekšā dienām un naktīm. Viņi to uzvarējuši ar tā Jēra asinīm un ar savas liecības vārdu un nav savu dzīvību mīlējuši līdz nāvei.”(Atklāsmes gr. 12:10-11).
Jānis – Kristus māceklis – garā ieraudzīja pēdējo laiku svētos, kuri ir uzvarētāji. Nekas nespēja tos aizturēt. Slimības, nabadzība, nepilnvērtības sajūta, bailes, atstumtība, neveiksmes – nekas nespēj aizturēt un apturēt uzvarētājus.Sātans – melis un mūsu niknākais ienaidnieks – darīs visu, uz ko spējīgs, lai tikai aizturētu Dieva bērnus. Bet, ja mēs kā pēdējo laiku ticīgie apbruņosimies ar ieročiem, kas mums ir doti Kristū, tad mēs pārvarēsim un gūsim uzvaru pār visiem sātana plāniem un darbiem, un turpināsim nostiprināt un paplašināt Dieva Valstību. Sātans nespēs mūs apturēt.Ir konkrētas metodes un līdzekļi, ar kuriem pēdējo laiku svētie var rīkoties, lai pārvarētu visas grūtības un izaicinājumus, ar kuriem uzbrūk cilvēku dvēseļu ienaidnieks – sātans.No augšminētās rakstu vietas izriet, ka:
  1. Svētie uzvarējuši sātanu ar Tā Jēra Asinīm.
  2. Viņi uzvarējuši sātanu ar savas liecības vārdu.
  3. Svētie uzvarējuši sātanu tādā veidā, ka nav savu dzīvību mīlējuši līdz nāvei – caur savu ziedošanos Kristus darbiem. Šie ļaudis tik ļoti mīl Kristu, ka gatavi ziedot savu dzīvību Kristus darbu virzīšanai uz priekšu un Viņa Valstības paplašināšanai.
Kādā veidā mēs varam apbruņot sevi caur šie trim augšminētajiem bruņojuma veidiem?Caur Jēzus Kristus asinīm mēs ieguvām brīvu pieeju Dieva klātbūtnei. Jēzus Kristus asinis attīra mūsu sirdsapziņu un dara mūs jūtīgus uz Svētā Gara balsi un vadību. Bez tam, pateicoties Jēzus Kristus Asinīm, mēs pārvaram nosodījuma apziņu un vainas apziņu, kuras sātans bieži izmanto pret mums, lai atņemtu mums drosmi Dievā.Ir svarīgi iemācīties staigāt ar pareizu attieksmi Dieva priekšā – apzinoties, ka esam taisnoti caur Jēzus Kristus Asinīm, jo Jēzus Kristus Asinis attīra mūs no katra grēka.Bez tam, ir ļoti svarīgi pasludināt un apstiprināt to, ko Kristus jau paveicis mūsu dzīvē. Ir svarīgi apstiprināt visus Dieva apsolījumus, kas mums doti Jēzū Kristū un to, ko Jēzus paveicis mūsu labā pie Krusta. Ir ļoti svarīgi, lai mūsu vārdi saskan ar tiem vārdiem, kurus Dievs par mums saka Savā Vārdā. Tā vietā, lai skatītos uz sevi ar citu cilvēku acīm, vai vēl ļaunāk, ar ienaidnieka acīm, mums jāiemācās pieņemt sevi saskaņā ar Paša Dieva liecību par mums. To darot, mēs varēsim staigāt Tā kunga uzvarā.Tikpat svarīgi ir ziedoties Dievam un Viņa darbiem. Mums jāierauga sevi mirušu Kristū – mirušu grēkam, mirušu cilvēciskai atzinībai vai slavai. Kad mirstam priekš sevis, mēs varam droši virzīties uz priekšu un darīt Dieva gribu.„Viņi to uzvarējuši…….un nav savu dzīvību mīlējuši līdz nāvei.”Mirušajam nav ko zaudēt un tāpēc Viņš ir drosmīgs cīņā.Es vēlos, lai trīs šīs vienkāršās metodes kļūst par jūsu ikdienas praksi staigāšanai Dieva uzvarā.Līdz rītdienai!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžibije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.