Ja tu neierosināsi pārmaiņas, tad viņas tavā dzīvē nekad nesāksies

Lai miers un žēlastība Jums no mūsu Kunga Jēzus Kristus!
Es esmu priecīgs sveicināt katru no jums. Dieva Vārds ir gaisma. Dieva Vārds mūs pamāca, izlabo un pārliecina.

Šodien Dievs vēlas mūs pārliecināt par to, ka pārmaiņas dzīvē nenotiek vienkārši tāpat, tās ir jāiniciē. Pārmaiņas cilvēka dzīvē sākās tikai tāpēc, ka kāds tās ir ierosinājis.

«Iesākumā Dievs radīja debesis un zemi. Bet zeme bija neiztaisīta un tukša, un tumsa bija pār dziļumiem, un Dieva Gars lidinājās pār ūdeņiem. Un Dievs sacīja: «Lai top gaisma.» Un gaisma tapa». (1. Mozus 1:1—3).

No šī fragmenta mēs redzam, kā Dievs iniciēja pārmaiņas pasaules radīšanas sākumā. Viss bija tukšs, neredzams un tumšs, bet tā vietā, lai sūdzētos par situāciju vai sēdētu Savas rokas klēpī salicis un gaidītu, ka situācija pati par sevi mainīsies, Dievs sāka rīkoties un tumsa tika izkliedēta. Dievs iniciēja pārmaiņas, tumsā ielaižot gaismu. Viņš teica: «Lai top gaisma!» — un gaisma tapa.

Viss turpina palikt miera stāvoklī līdz tam brīdim, kamēr netiek pielikts spēks. Tieši tāds spēks noved pārmaiņas darbībā.

Bībele stāsta par četriem izsalkušiem, spitālīgiem vīriem, kuri izlēma pielietot ticības spēku savos apstākļos. Rezultātā, viņu rīcība izmainīja ne tikai viņu stāvokli, bet arī visas pilsētas stāvokli. (2. Ķēniņu 7:3—16).

Dievs šodien aicina tevi pielietot garīgo ticības spēku, lūgšanas un pakļaušanos patiesībai tāpēc, lai sāktu notikt nepieciešamās pārmaiņas tavā dzīvē un tev apkārt.

Atceries, ja tu neierosināsi pārmaiņas, tad viņas tavā dzīvē nekad nesāksies.

Lai no šodienas notiek daudz tīkamu pārmaiņu tavā dzīvē un tavā apkārtnē, Jēzus Kristus Vārdā! Līdz nākamai tikšanās reizei!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.