Jēzus ir mūsu patiesās kalpošanas piemērs

Sveicinu, jūs dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus! Mēs ar jums runājām par to, ka Jēzus ir mūsu patiesās kalpošanas piemērs. Caur kalpošanu Jēzus atklāja cilvēkiem Dievu. Tas arī ir kalpošanas galvenais mērķis – atvest cilvēkus pie dzīvības Avota – Dieva. Mēs redzējām, ka Jēzus nāca šajā pasaulē lai kalpotu cilvēkiem un nevis lai kalpotu Viņam. Vai Jēzum dzīvē bija kādas nelabvēlīgas situācijas vai problēmas? Protams, ka bija! Bībele runā par to, ka Jēzus tika kārdināts visās lietās un daudz cieta. 
„Jo mums nav augstais priesteris, kas nespētu līdzi just mūsu vājībām, bet kas tāpat kārdināts visās lietās, tikai bez grēka. Savās miesas dienās ar stipru balsi un asarām Viņš ir raidījis daudz karstu lūgšanu pie Tā, kas Viņu varēja izglābt no nāves, un ir ticis atpestīts no bailēm un, Dēls būdams, tomēr ir mācījies paklausību no tā, ko cietis ”. (Ebr.4: 15; 5: 7-8).
 Mēs redzam, ka Jēzum bija nopietnas grūtības Viņa dzīves laikā šeit uz zemes, bet Viņš tām nepiegrieza vērību. Jēzus bija aizņemts ar kalpošanu Tēvam un tiem, kam Viņš bija sūtīts. Kalpojot cilvēkiem, Dievs rūpējās par to, lai cilvēki kalpotu Jēzum. Dievs piepildīja Jēzus vajadzības caur kalpošanu citiem. Kad mēs kalpojam cilvēkiem, tad Dievs parūpēsies, lai cilvēki kalpotu mums. To ko mēs sējam, mēs noteikti pļausim. Mēs kalpojam cilvēkiem, ne tāpēc, ka mums nav savu problēmu. Mēs kalpojam cilvēkiem, tāpēc, ka tas ir tīkami Dievam. Un kad mēs kalpojam, neskatoties uz to, ka mums pašiem ir problēmas, vajadzības un rūpes, tad Dievs parūpēsies par to, lai arī citi cilvēki, pat tie par kuriem mēs pat nenojaušam, kalpotu mums, lai piepildītu mūsu vajadzības. Bībelē ir teikts: 
 „Bet tev būs kalpot Tam Kungam, savam Dievam, tad Viņš svētīs tavu maizi un tavu ūdeni; un Es novērsīšu visastavas slimības. …” (2. Moz 23:25).
 Tas ir Paša Dieva apsolījums katram, kurš kalpo! Dievs ir vienīgais, Kurš spēj palīdzēt, mierināt, dziedināt un atjaunot cilvēku, tāpēc ir svarīgi vest cilvēkus pie Dieva, nevis iemīlināt sevī. Tātad, kā mēs varam vest cilvēkus pie Dieva caur kalpošanu, mācoties no Jēzus piemēra? Reiz, Jēzus kalpoja cilvēkiem, pabarodams milzīgu cilvēku skaitu. Viņš piepildīja cilvēku fizisko vajadzību, – cilvēki gribēja ēst un Jēzus viņus pabaroja. Pēc tam, kad Jēzus pabaroja cilvēkus, Bībele vēsta, ka cilvēki visās malās sāka Viņu meklēt. Kāpēc cilvēki meklēja Jēzu? Tāpēc, ka cilvēkiem patīk būt fiziski paēdušiem. Lūk, ko Jēzus cilvēkiem teic, kad viņi Viņu atrada: 
„Jēzus viņiem atbildēja: “Patiesi, patiesi Es jums saku: jūs Mani meklējat nevis tāpēc, ka esat redzējuši zīmes, bet ka esat baudījuši no maizēm un paēduši. Uzņemiet sevī nevis iznīkstošo barību, bet barību, kas paliek mūžīgai dzīvībai, kuru jums dos Cilvēka Dēls, jo Dievs Tēvs Viņu ir apzīmogojis.” ” . (Jāņa 6:26-27).
 Pateicoties tam, ka Jēzus kalpoja cilvēkiem, Viņam bija iespēja ne tikai pabarot viņus, bet arī runāt ar viņiem par mūžīgo dzīvību, kuru dod tikai Dievs. Jēzus teica: 
„ …Uz ņemiet sevī nevis iznīksto šo barību , bet barību , kas paliek mūžīgai dzīvībai , kuru jums dos Cilvēka Dēls , jo Dievs Tēvs Viņu ir apzīmogojis .” ” . (Jāņa 6:27).
 Jūs redzat, ka iesākumā Jēzus kalpoja cilvēkiem un pielika piepūli, lai viņiem palīdzētu un tikai pēc tam Viņš vērsa viņu uzmanību un skatienu uz mūžīgo- Debesu Tēvu. Daudzi ticīgie šodien praktiski kalpo un palīdz citiem cilvēkiem, un Dievs, protams, maina viņus caur to. Bet dažreiz, kalpojot ar labiem darbiem, mēs aizmirstam par to, kas tad ir mūsu kalpošanas galvenais mērķis. Mūsu kalpošanas mērķis ir palīdzēt cilvēkiem savienoties ar Dievu caur mūsu labajiem darbiem. Tikai tad, kad mēs sapratīsim un virzīsismies tajā, mēs saņemsim pilnu balvu no Tā Kunga. Lai Dievs bagātīgi svētī katru no mums! Mācītājs Rufus adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.