Jēzus Kristus kundzība II

 Dārgie draugi, es sveicinu jūs šodien mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”. Es ticu, ka caur šo vārdu Dieva gudrība stiprinās jūs un cels jūsu garu. Mēs runājam par Jēzus kundzību, un par to, ko tas mums nozīmē ikdienas līmenī. Vakar mēs redzējām, ka Jēzus kundzība nozīmē Viņa valdīšanu pār visu un visiem. Vēl mēs ieraudzījām, ka Kungs vēlas īstenot Savu kundzību virs zemes caur Savu Miesu, Kas ir Draudze. Bībele saka, ka mēs atrodamies starp ienaidniekiem.
„Tā Kunga vārds manam kungam: “Sēdies pie Manas labās rokas, tiekāms Es lieku tavus ienaidniekus par pameslu tavām kājām!” No Ciānas Tas Kungs izplatīs tava sceptera varu. Valdi savu ienaidnieku vidū!” (Psalms 110:1-2).
 Šai rakstu vietā tiek runāts par Kristu: „Valdi savu ienaidnieku vidū!”, bet Kristus Miesa – Viņa Draudze – ir iekļauta šajā pravietiskajā vārdā. Jēzum ir teikts, lai Viņš sēžas pie Dieva labās rokas, bet tieši Dieva bērni pakļaus Dieva ienaidniekus un visu, kas saceļas pret Dieva gribu. Dievs vēlas, lai mēs valdām pat ienaidnieku vidū un nelabvēlīgos apstākļos.Mums ir jāvalda, jo mums ir dota vara no Dieva un esam radīti lai uzvarētu. 
„Jo viss, kas ir dzimis no Dieva, uzvar pasauli……”(1.Jāņa 5:4).
 Mums nav jābūt uzvarētiem, bet uzvarētājiem! Dievs ne no kā nebaidās, jo Viņš visu kontrolē, Viņš visu pārvalda. Dievs ir Valdnieks! Dievs vēlas, lai mēs ar jums tieši tādā pat veidā izrādām ticību un varu kā šīs zemes valdnieki.Dievs vēlas, lai katrs no mums esam nevis apstākļu vārā, bet esam pār šiem apstākļiem. Dievs vēlas, lai mēs izrādām varu un Jēzus kundzību pār visām lietām un apstākļiem, lai mēs pakļaujam visu, kas saceļas pret Dieva gribu mūsu dzīvē un uz mūsu zemes.
„Mēs dzīvojam gan pasaulē, bet necīnāmies pasaulīgi. Jo mūsu cīņas ieroči nav miesīgi, bet spēcīgi Dieva priekšā cietokšņu noārdīšanai. Mēs apgāžam prātojumus un visas augstprātīgās iedomas, kas paceļas pret Dieva atziņu, un uzvaram visus prātus, lai tie ir Kristum paklausīgi.”(2.Kor.10:3-5).
Dievs jau mums ir devis varu uz šīs zemes. Neaizmirstiet, ka: 
„Jo viss, kas ir dzimis no Dieva, uzvar pasauli….”(1.Jāņa 5:4).
 Lai Dievs jūs svētī!Līdz rītdienai!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.