Kā Dievs soda un pārmāca Savus bērnus

Svētības jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Sveicinu jūs mūsu rubrikā” Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Šodien es gribētu parunāt ar jums par to, kā Dievs soda un pārmāca Savus bērnus. Pārsvarā ir četri veidi, kurus Dievs izmanto, lai disciplinētu mūs, un tie ir sekojoši: 
  1. Dievs izmanto Savu Vārdu – Bībeli, lai disciplinētu mūs.
 Vai es atvēlu īpašu laiku, lai lasītu un studētu Dieva vārdu? Vai mācos es Dieva vārdu kopā ar citiem ticīgajiem? Vai klausos dievkalpojumus, kur tiek sludināts Dieva vārds? Visi šie jautājumi ir ļoti svarīgi, jo Dievs runā ar mani personīgi caur Svētajiem Rakstiem. Caur Savu vārdu Dievs mācīs mani un dos svarīgas instrukcijas attiecībā uz to kā man būtu jādzīvo. Dievs redz un zin kā tu dzīvo. Dievs zin visas tavas apslēptās vēlēšanās un tavas domas, un Viņš vēlas tevi pārveidot caur Savu vārdu. 
Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā, 17 lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs, sagatavots katram labam darbam.( 2. Tim.3:16-17).
 
„ Māci man, Kungs, Tavu likumu ceļus, un es staigāšu pa tiem līdz galam. 34 Apgaismo mani, ka es sargu Tavus baušļus un tos pildu no visas sirds!”( Ps.118:33-34).
 
„Stiprini manus soļus ar Tavu vārdu, un lai ļaunums nevalda pār mani!” ( Ps.118:133)
 
  1. Dievs Mūs disciplinēs caur cilvēkiem, kuru garīgajai varai mēs esam pakļauti.
 Dievs dažkārt runās uz mums, sūtot noteiktu vārdu caur mācītāju vai kādu citu, zem kuru garīgās varas mēs atrodamies. Nevienam no mums nevajadzētu dzīvot izolēti no citiem ticīgajiem. Mums jābūt saistītiem un atbildīgiem vienam par otru. Tas ir viens no veidiem kā Dievs var mainīt, pārmācīt un veidot mūs kā Viņa žēlastības instrumentus. Sekojošā Rakstu vieta pasvītro šīs domas nopietnību: 
„ Un esiet paklausīgi cits citam Kristus bijībā” (Efez.5:21).
 
„ Paklausait saviem vadītājiem un esiet padevīgi, jo viņi ir nomodā par jūsu dvēselēm kā tādi, kam būs jādod atbildība. Lai tie to varētu darīt ar prieku un nevis nopūzdamies, jo tas jums nav derīgi ” (Efez.13:17).
 
„ Tāpat, jaunākie, esiet paklausīgi vecākajiem, bet visi, cits citam padodamies, apjozieties ar pazemību. Jo Dievs stāv pretim lepniem, bet pazemīgiem Viņš dod žēlastību” (1. Pēt.5:5).
 Apustulis Pāvils aicināja jaunos kalpotājus turēties pie tādas kalpošanas, kādā aicinājis tos ir Dievs. Svarīgākais viņu darbā bija tas, lai atmaskotu un palīdzētu mainīties cilvēkiem baznīcā, kuri dzīvo nepareizi vai grēcīgi. 
„Tad nu es piekodinu Dieva un Kristus Jēzus priekšā, kas tiesās dzīvus un mirušus, Viņa parādīšanos un Viņa valstību minēdams:2 pasludini Dieva vārdus, uzstājies laikā, nelaikā, norāj, brīdini, paskubini ar visu pacietību un mācību” (2. Tim.1-2).
 
„ To māci, paskubini un norāj ar visu stingrību; neviens lai tevi nenicina” (Titam2:15).
 Rīt mēs parunāsim pat to, kādus vēl Dievs izmanto veidus, lai mainītu un gatavotu mūs kalpošanai, lai tā būtu Dievam derīga, un kura atnestu augļus Viņa Valstībai. Dieva mieru vēlot! Mācītājs Rufus Adžiboije.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.