Pati labākā un ietekmīgākā svētruna, kuru mēs varam sludināt, – tā ir svētruna, kuru sludina mūsu dzīve

Labdien, dārgie draugi! Es sveicu jūs šodien mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Lai Dieva žēlastība pavada jūs visu šo dienu. Es pateicos Dievam par iespēju dalīties ar jums atklāsmes vārdā, kuru Dievs ir ielicis manā sirdī.Visa mūsu dzīve ir saistīta ar izmaiņām, kuras sākas ar mūsu rakstura maiņu. Pati labākā un ietekmīgākā svētruna, kuru mēs varam sludināt, – tā ir svētruna, kuru sludina mūsu dzīve.Mana dzīve sludina pat tad, kad es par to nezinu. Lūk, kāpēc ir tik svarīgi mainīties, lai mūsu dzīve varētu atspoguļot un atbilst tam, ko mēs sludinām ar savu muti. Mums ir jāsludina ar savu dzīvi, un ne tikai vārdiem. Tā ir Dieva griba priekš mums.Dievs maina mūs ne tikai caur grūtībām un pārbaudījumiem, bet arī caur Savu laipnību un žēlastību. Tieši par to tiek runāts Vēstulē Romiešiem: 
„Jeb tu pārproti Viņa neizsmeļamo laipnību, pacietību un lēnību, nesajēgdams, ka Dieva laipnība tevi vada uz atgriešanos?”(Romiešiem 2:4).
 Vārds „atgriešanās” šajā pantā paredz izmaiņas. Dievs Savā laipnībā ved mūs uz pārmaiņām. Ja Dievs mūs svētī, bet mēs tai pat laikā atrodamies savos agrākajos ieradumos – tā nav zīme Viņa labvēlībai attiecībā uz mūsu sliktajiem ieradumiem. Tieši otrādi, Dievs grib, lai caur Viņa laipnību un iecietīgo žēlastību uz mums, mēs nāktu pie grēku nožēlas(atgriešanās) un mainītu savu ceļu.Taču, ja mēs nonievāsim vai ignorēsim Dieva žēlastības bagātību un turpināsim spītīgi turēties pie saviem vecajiem kaunpilnajiem darbiem, tad ar to mēs izsauksim Dieva dusmas pār savu dzīvi. 
„Ar savu apcietināto un neatgriezīgo sirdi tu sev pašam krāj sodu, kas nāks pār tevi dienā, kad parādīsies Dieva dusmība un Viņa taisnā tiesa. Jo Viņš ikvienam atmaksās pēc viņa darbiem. Tiem, kas neatlaidīgi dara labu un meklē godu un atzinību Dieva priekšā un to, kas neiznīkst, Viņš dos mūžīgu dzīvību. Bet pār tiem, kas ir spītīgi un neklausa patiesībai, bet seko netaisnībai – dusmas un bardzība! Mokas un izbailes ikvienai cilvēka dvēselei, kas dara ļaunu, jūdam visupirms un arī grieķim! Gods, slava un labklājība ikvienam, kas dara labu, jūdam visupirms un arī grieķim! Jo Dievs neuzlūko cilvēka vaigu.”(Romiešiem 2:5-11).
 Vēstulē Filipiešiem Pāvils raksta: 
„Nevis, ka es to jau būtu saņēmis vai jau būtu pilnīgs, bet es dzenos, lai to satvertu, tāpat, kā arī mani satvēris Kristus Jēzus.”(Filipiešiem 3:12).
 Pāvils saka, ka viņš strādā un tiecas uz to, lai kļūtu par tādu, kādu Dievs viņu iecerējis Kristū. Pāvils vēlējās sasniegt pilnību Kristū, tālab, šim nolūkam viņš pielika visu savu piepūli. Kad Dievs skatās uz tavu un manu dzīvi, Viņš mūs redz pilnīgi citādus. Dievs ir labākās domās par mums, nekā mēs paši par sevi domājam vai par mums domā citi. Dievs redz mani pilnīgu, brīvu, priecīgu, auglīgu, apmierinātu ar dzīvi. Dievs redz mani līdzīgu Savam Dēlam Jēzum Kristum. Iespējams, mēs vēl esam tāli no tā visa, bet, kā saka Pāvils, Dievs vēlas lai mēs strādājam ar sevi un tiecamies uz to, lai kļūtu par tiem, kādus mūs vēlas redzēt Dievs. Ja mēs ļausim Dievam mainīt mūs, tad Viņš palīdzēs mums tajā.Lūdziet skaļi šo lūgšanu:Dārgais Kungs Jēzu, es pateicos Tev par to, ka es neesmu aizgājis bojā šajā grēcīgajā pasaulē, ka esmu Tavās rokās, un Tu palīdzi man mainīties! Es lūdzu Tevi, Kungs, dari ar mani to, ko podnieks dara ar mālu. Es esmu – māls Tavās rokās! Un es pateicos Tev, Jēzu, par to, ka pārmaiņu process manā dzīvē neapstāsies līdz brīdim, kamēr es nekļūšu par to trauku, kādu tu esi mani iecerējis. Kungs, izmaini mani! Paldies Tev, Jēzu, par Tavas taisnības spēku, kas darbojas manī! Paldies, Kungs, par svētošanas spēku caur Tavu vārdu un Svēto Garu. Es ticībā apliecinu, ka ik gadu es pieaugu Dievā, un ka Gara auglis arvien vairāk un vairāk atklājas caur manu dzīvi. Es arvien vairāk un vairāk pielīdzinos Kungam Jēzum Kristum. Par visu Tev pateicos, mans Dievs un Ķēniņ! Āmen!” Tas Kungs lai palīdz mums visiem!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.