Kā mēs varam izpelnīties iemantot paaugstināšanu? III

Labdien, mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāj! Lai Dievs tevi svētī un pasargā no visa ļauna šai dienā!Šodien mēs turpināsim par paaugstināšanu no Dieva.Mēs ieraudzījām, ka paaugstināšana atnāk tā cilvēka dzīvē, kurš ir paklausīgs Dievam un kurš staigā Dieva Vārda gaismā.Dievs vēlas paaugstināt katru Savu bērnu. Dievs vēlas izliet debesu veltes, dzīvību un nodrošinājumu pār Saviem bērniem. Bet ir kaut kas, kas aizved cilvēku pie paaugstināšanas, un kaut kas – pie kritiena.Izlasīsim dažas rakstu vietas no Svētajiem Rakstiem. 
„Pazemības, proti, Dieva bijības alga ir bagātība, gods un dzīvība.”(Salamana pam.22:4).
„Kam jākļūst pazudinātam, tas papriekš kļūst lepns, un augstprātība nāk priekš bojā ejas.”(Sal.pam. 16:18).
„Priekš bojā iešanas cilvēka sirds kļūst lepna, bet pazemība ved godā.”(Sal. Pam. 18:12).
 Dievam Viņa Valstībā ir kārtība un principi, pēc kuriem darbojas Dieva Valstība. Pazemīgi cilvēki atklāj priekš sevis to labvēlību, kāda ir staigāšanai dievbijībā, piedzīvo bagātību, slavu un pilnvērtīgu dzīvi no Dieva, jo par to ir teikts Dieva Vārdā. Lepnie un augstprātīgie cilvēki agrāk vai vēlāk tiks pazemoti, viņu dzīve būs piepildīta ar kritieniem un bojāeju.Ja mēs vēlamies izpelnīties paaugstināšanu no Dieva, tad mums jāstaigā pazemībā un paklausībā Dieva priekšā.Daudzi pēc paaugstināšanas kļūst nepieejami, nesabiedriski, augstprātīgi. Tādus Dievs atgriež tajā vietā, kurā tie atradās līdz savai paaugstināšanai. Tas ir tas, kas notiek visā pasaulē.Dievs bieži dara tā ,– ņem pazemīgu cilvēku, kuru neviens nepazina, un vienas dienas laikā viņu paaugstina. Dievs redz pazemīgu sirdi. Paliec vienkāršs, pieejams, pazemīgs. Dievs nevar pārkāpt Savus principus. Dievs pa visu zemi meklē pazemīgos, lai tos paaugstinātu.Lai kādi arī būtu tavi sasniegumi un ieņemamais stāvoklis tavā dzīvē, – bīsties To Kungu. Viņam pieder visa vara, lai paaugstinātu vai pazemotu.Dievs vēlas, lai tu kļūsti tāds, kā Viņš. Ja Dievs tevi paaugstina, – bīsties Dievu.Saglabā savā sirdī dievbijību un pazemību, un tad Dieva svētības un paaugstināšana no Viņa tavā dzīvē nebeigsies. Lai Dievs palīdz tev izprast šo patiesību tā ,lai tu kļūtu par kandidātu paaugstināšanai no Dieva! Tas Kungs lai tevi svētī!Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

  • Mēs esam Dieva vēstneši

    Bībelē tiek izmantotas daudzas metaforas, kuras atklāj būtību tam, kas mēs esam un kas mums uz šīs zemes jādara. Viena no šādām metaforām ir vārds „vēstnesis”. Mēs sastopamies ar šo vārdu Vēstulē Korintiešiem.„ Jo Dievs bija Kristū un salīdzināja pasauli ar Sevi, tiem viņu grēkus nepielīdzinādams, un ir mūsu starpā licis salīdzināšanas vārdu. Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu!”(2.Korintiešiem 5:19-20). Bībeles tulkojumā krievu valodā „……. Un tātad mēs esam vēstneši ……”
  • Cīnieties par savu bērnu dzīvībām, saviem tuviniekiem un draugiem!

    Jūs zināt, ka atmodas vēsturē daudzas sievietes spēlēja noteicošo lomu lūgšanās, jo Dievs deva viņām lūgšanu laiku, lai tās lūgtu par cilvēku dzīvībām. Sievietes prot ilgstoši iznēsāt un atklāt Dieva priekšā to, kas tās uztrauc. Tālab, viena no mātes funkcijām ir lūgšana. Mātes lūgšana ir spēcīga! Mātes lūgšana sasniedz mērķi! Mātes lūgšana atnes brīvību viņas bērniem! Tālab, ja jūs esat – māte, Dievs gaida no jums tādu lūgšanu, kura nebeigsies, līdz neieraudzīsiet vēlamo rezultātu. Nebeidziet lūgt par saviem bērniem. Bērniem ir nepieciešamas jūsu lūgšanas, visiem ir nepieciešamas jūsu lūgšanas.
  • Mēs uzvaram ticībā!

    Ir dažādi problēmu un pārbaudījumu līmeņi. Pārbaudījumos un grūtībās mūsu ticība pieaug un nostiprinās.Ticībā tu vari uzvarēt jebkuru šķērsli!Kāpēc Jēzus uzreiz neatbildēja uz šīs Kānaāniešu sievietes lūgšanu? Kāpēc Viņš atbildēja viņai tā, kā Viņš atbildēja?1.Jēzus vēlējas, lai šīs sievietes ticība pieaug! Kāpēc Jēzus uzreiz, tūlīt neatbild uz tavām lūgšanām? Kāpēc ceļā uz atbildi vienmēr ir šķēršļi? Tādēļ, ka Dievs vēlas attīstīt tavu ticību. Tāpēc katru reizi, kad mēs saduramies ar problēmām, kuras ir lielākas par mums, lielākas kā mūsu iespējas, mums jāiemācās tajā visā pateikties Dievam par to, ka šajās situācijās Viņš palīdz pieaugt mūsu ticībai.
  • Kā atskaitīšanās kāda priekšā palīdz cilvēkam mainīties un pieaugt garīgi?

    Atskaitīšanās – tā ir sirsnīga atzīšanās vai sava kristīgā ceļa noslēpumu atklāšana citu cilvēku priekšā pastāvot uzticēšanās atmosfērai. Tādejādi, mēs būsim gatavi sniegt atskaiti par to, ko mēs reāli darām ar savu dzīvi, ko mēs saprotam vai nesaprotam, kādās mūsu dzīves sfērās mēs joprojām esam vāji un kur mums ir vajadzīga palīdzība. Atskaitoties citu priekšā, mēs varēsim atbildēt par to, pieaugam mēs vai arī nē. Pastāvot atskaitīšanās sistēmai, mēs varēsim atskaitīties par to, ko mēs mācāmies, – ar mērķi saņemt piekrišanu(atzinību) atbalstu vai pamācību.
  • Dzīves mērķa meklēšana IV

    Mēs turpinām runāt par cilvēka dzīves mērķa meklējumiem, par to, kā, dzīvojot zem debess, cilvēks var iemantot patieso laimi. Ar savu piemēru Salamans mums parādīja, pa kādu ceļu mums nevajag iet, kad runa iet par dzīves jēgas, laimes un apmierinājuma meklējumiem. Ejot pa šiem nepareizajiem ceļiem, mēs vilsimies, mēs garā jutīsim tukšumu, niecību, un visas mūsu ilgas tas novedīs pie pilnīga kraha.
  • Kā spēja dzirdēt Dieva balsi aizstāvēja mūsu paaudzes cilvēkus no atklātas traģēdijas un glāba viņiem dzīvību

    Dzīves ilustrācija Nr.1.Vai jūs atceraties 2001. gada 11. septembra notikumus, kuri bija Amerikā? Pēc šī traģiskā notikuma daudzi cilvēki, kuri palika dzīvi, liecināja par to, kā Dievs viņus ir brīnišķīgā veidā izglābis. Es lasīju viena ticīga cilvēka liecību, kura ofiss atradās vienā no tām ēkām, kuras tajā dienā tika pilnībā iznīcinātas. Pamostoties no rīta, šis cilvēks lūdza Dievu un Dievs viņam teica, lai viņš nebrauc pa to ceļu, pa kuru viņš parasti brauc uz darbu.