Ko tu dari ar savu paaugstinājumu?

Miers jums un žēlastība no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Pateicoties Dieva žēlastībai un mīlestībai šodien mums ir dāvāta vēl viena diena.Mēs runājam ar jums par to, kā izpelnīties paaugstināšanu no Dieva.Dievs vēlas mūs paaugstināt, taču mums ir svarīgi saglabāt savā sirdī pazemību un sekot Viņa principiem.
„Tiem, kas ir bagāti tagadējā pasaules laikmetā, piekodini, lai viņi nebūtu augstprātīgi un neliktu cerību uz nedrošo bagātību, bet uz Dievu, kas mums dod visu bagātīgi baudīt; lai viņi darītu labu, būtu bagāti labos darbos, devīgi, nesavtīgi, uzkrādami sev labu mantas pamatu nākamai dzīvei, ka iegūtu īsto dzīvību.”(1.Timotejam 6:17-19).
Paaugstināšana ir saistīta ar jautājumu par bagātību, bet tā nav tikai nauda. Bagātība ir kas vairāk par naudu. Veselība, prieks, labas savstarpējās attiecības, miers, mīlestība – tā ir bagātība. Daudziem cilvēkiem ir daudz naudas, bet tajā pat laikā viņiem nav patiesās bagātības. Dievs mums šodien saka, lai mēs neesam augstprātīgi un nepaļaujamies uz materiālajām lietām, bet tikai uz Dievu. Mums jābūt dāsniem un sabiedriskiem. Kad atnāks problēmas, mums spēs palīdzēt tikai Dievs. Paļaujies uz Dievu un dari labus darbus. Ar to tu izpelnies Dieva uzmanību – paaugstināšanu no Dieva. Taču mums ir svarīgi saprast kādu patiesību – kad Dievs paaugstina cilvēku, Viņš to nedara paša cilvēka dēļ, bet tādēļ, lai risinātu daudzu cilvēku vajadzības. Cilvēks nedzīvo sev vien. Ja esot paaugstināts, tu aizmirsti par citu cilvēku vajadzībām, tu neesi pelnījis, lai ilgstoši paliktu šajā paaugstinājuma stāvoklī.Kad Dievs izredzēja Ābrahāmu, Viņš tam teica, ka Viņš paaugstinās viņu tālab, lai tas kļūtu par svētību daudziem cilvēkiem. Ir svarīgi, kā mēs attiecamies pret to cilvēku vajadzībām, kuri ir mums visapkārt.
„Sīmani, Sīmani, redzi, sātanam ļoti iegribējies jūs sijāt kā kviešus. Bet Es esmu lūdzis par tevi, lai tava ticība nemitētos. Un, kad tu atgriezīsies, tad stiprini savus brāļus!” Bet tas Viņam sacīja: “Kungs, es esmu gatavs ar Tevi iet cietumā un nāvē.”(Lūkas 22:31-33).
Šai rakstu vietā redzam, ka Dievs deva uzdevumu Pēterim, un konkrēti – stiprināt savus brāļus. Paaugstinot Pēteri, Dieva nodoms bija citu brāļu stiprināšana caur Pēteri.Kad Dievs tevi paaugstina, tev jāvelta uzmanība vienkāršiem ļaudīm. Cilvēki lūdz Dievu par savām vajadzībām, un Dievs atbild viņiem caur tiem, kurus viņš ir paaugstinājis.Ko tu dari ar savu paaugstinājumu? Ja tava paaugstināšana nerisina citu cilvēku vajadzības un problēmas, šis paaugstinājums visdrīzākajā laikā atgriezīsies pie Dieva.Paaugstinājumā no Dieva ir apslēpts pietiekoši daudz svētību, lai atrisinātu ne tikai visas tavas problēmas, bet arī to daudzo cilvēku problēmas, kurus Dievs sūtīs tavā ceļā. Esi gudrs, rīkojoties ar Dieva dotajām svētībām periodā, kad Dievs tevi paaugstina. Vienmēr atceries, ka paaugstināšana ir ne tikai tev un priekš tevis, bet arī to citu cilvēku dēļ, kurus Dievs vēlas svētīt caur tevi un tevis paaugstināšanu.Lai Dievs jūs bagātīgi svētī šai dienā!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije  

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.