Kā mūs ietekmē kalpošana?

Miers un žēlastība no Dieva lai vairojas šodien jūsu dzīvē! Šodien es vēlos runāt par kalpošanas ietekmi uz mūsu dzīvi. Kalpošana labvēlīgi ietekmē tā cilvēka dzīvi, kurš kalpo. Katram ticīgajam ir jākļūst par Kristus mācekli.  Katram Kristus Draudzes loceklim ir jākļūst par mācekli, bet patiess māceklis ir kalpotājs. Kalpošana kolosāli ietekmē mūsu dzīvi. Kalpošana pārveido cilvēka dzīvi un izveido ceļu uz lielisku nākotni. Lūk, kāpēc mūsu draudzē mēs pastāvīgi aicinām cilvēkus nodarboties ar konkrētu kalpošanu Dieva namā un Dieva druvā. Kā mūs ietekmē kalpošana?  Cilvēks, kurš kalpo Dievam, līdzinās Kristum, caur kalpošanu cilvēks pārvēršas no egoista par mīlošu un dodošu cilvēku. Tieši Jēzus teica, ka tas kurš Viņu mīl, turēs Viņa baušļus:
«Ja jūs mīlat Mani, turiet Manas pavēles.»  (Jāņa 14:15)
 Kalpošana pārceļ ticīgo no gudra klausītāja un profesionāla apmācāmā līmeņa, praktiskas kristietības līmenī. Tieši par to raksta Jēkabs nākamajā Rakstu vietā. 
«Bet esiet vārda darītāji un ne tikai klausītāji, paši sevi maldinādami. Jo, ja kāds ir vārda klausītājs un ne darītājs, tas līdzinās vīram, kas savu miesīgo seju aplūko spogulī. Jo viņš sevi aplūko un aiziet un tūlīt aizmirst, kāds viņš bija. Bet kas ieskatīsies un paliks pilnīgajā svabadības likumā, nebūdams aizmāršīgs klausītājs, bet darba darītājs, tas būs svētīgs savā darbībā. Ja kāds šķietas Dievam kalpojam un nesavalda savu mēli, bet maldina savu sirdi, tā kalpošana ir velta. » (Jēkaba 1:22-26)
 Ja tu esi pieņēmis Dievu un iepazinis Viņu kā savu Kungu un Glābēju,  bet vēl joprojām nekalpo un uzskati to par normālu parādību, tad tu sevi maldini. Dieva dēļ, atrisini šo problēmu, atsakies no šiem  maldiem, ķeries pie darba Dieva labā un sāc nest augļus par godu Viņa varenajam Vārdam. Ir tik daudz iespēju šodien kalpošanai Dievam un cilvēkiem. Dārgie draugi, nav nekā, kas varētu jūs kavēt atrast sev pielietojumu Dieva Valstībā, ja jūs to ļoti vēlēsieties.  Lai Dievs palīdz jums atnest vairāk augļu, kuri paliks mūžīgi! Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.