Ko tu izdarīji ar Jēzu, Dieva Dēlu? Ko tu izdarīji ar tiem resursiem, kurus Viņš tev bija dāvājis?

Dārgie brāļi un māsas! Sveicinu jūs šajā jaunajā dienā. Vēlos šodien vērsties pie jums ar tādu vārdu: tad kad, tu nonāksi Dieva priekšā, (bet tas noteikti notiks katram no mums), tad tev nāksies atbildēt uz diviem ļoti svarīgiem jautājumiem. Pirmkārt, Dievs tev pajautās – ko tu izdarīji ar Jēzu, Dieva Dēlu? Ja tu paspēji pieņemt Viņu, kā  tavas dvēseles Kungu un Glābēju, tad es tevi apsveicu, jo Bībele apgalvo, ka tie kas tic Viņam, netiks tiesāti. 
„ Kas tic Viņam, netiek tiesāts, bet, kas netic, ir jau spriedumu dabūjis, tāpēc ka nav ticējis Dieva vienpiedzimušā Dēla Vārdam.  Bet šī ir tā tiesa, ka gaisma ir nākusi pasaulē, bet cilvēkiem tumsība ir bijusi mīļāka par gaismu, tāpēc ka viņu darbi bija ļauni.” ( Jāņa 3: 18-19).
 
„Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Manus vārdus dzird un tic Tam, kas Mani sūtījis, tam ir mūžīgā dzīvība, un tas nenāk tiesā, bet no nāves ir iegājis dzīvībā. „(Jāņa 5: 24).
 Otrkārt, Dievs tev pajautās-ko tu izdarīji ar tiem resursiem, kurus Viņš tev bija dāvājis? Kā tu atbildēsi uz šiem jautājumiem? Ļoti svarīgi, jau šobrīd atbildēt uz šiem jautājumiem. Lūk, kāpēc mēs aicinām katru draudzes locekli uz aktīvu kalpošanu Dievam. Tieši vēlēšanās kalpot, liks ticīgam cilvēkam aizdomāties par to, ko es varu darīt? Ko es zinu un protu jau šobrīd, un ar ko es varu padalīties ar citiem? Kā es varu pakalpot citiem cilvēkiem ar savu dzīves pieredzi, Tam Kungam par godu? Es vēlos lai katrs varētu atbildēt Dieva priekšā ar prieku uz šiem jautājumiem, sakot: 
 „Kungs, Tu man biji devis divus talantus. Un pat ja tas šķita maz manās acīs, es tik un tā laidu tos apgrozībā  un atnesu Tev vēl divus talantus, ko biju ieguvis.”
 Tādiem cilvēkiem Dievs teiks : 
 „Labi, tu godīgais un uzticīgais kalps. Tu esi bijis uzticīgs pār mazumu, es tevi iecelšu pār daudzumu. Ieej sava kunga priekā. “ (Mat..25: 21).
 Kalpošana, kā mēs jau runājām ir sevis atdošana svēto vajadzību piepildīšanai, kā arī neticīgo cilvēku vajadzību piepildīšanai, lai viņi varētu spert soli pretī Dievam. Mēs varam atdot tikai to, kas mums pašiem pieder. Lūk, kāpēc Dievs ir piešķīris katram no mums dažādas dāvanas un talantus, ar kuriem mēs varam kalpot citiem cilvēkiem. Dievs ir dāvājis katram no mums laiku, veselību, dāvanas, talantus, spējas, materiālas un finansiālas svētības. Kā tu vari piedalīties draudzes dzīvē, lai efektīvi varētu palīdzēt cilvēkiem spert soli pretī Dievam?
  1. Daudzi cilvēki vēl nav nožēlojuši grēkus un mēs varam caur kalpošanu palīdzēt viņiem spert šo soli pretī Dievam.
  2. Daudzi cilvēki jau ir nožēlojuši grēkus, bet vēl nav ienākuši un iejutušies Dieva ģimenē. Un tādiem cilvēkiem mēs varam kalpot un palīdzēt tuvoties Dievam.
  3. Daudzi cilvēki jau ir pilntiesīgi Dieva ģimenes locekļi, bet viņi nepieaug garīgi un nenes augļus. Un tādiem cilvēkiem ir vajadzīga mūsu palīdzība, mūsu kalpošana.
Piedalīsimies tajā visi, un tikai tad mēs spēsim pareizi lūgt un teikt: „Lai nāk Tava Valstība, lai notiek Tavs prāts  kā debesīs tā arī virs zemes!” Veiksmīgu tev šo dienu! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.