Kādi labumi nāk no tā, ka jūs staigājat dievbijībā?

Labdien, draugi! Šodien es vēlos turpināt stāstīt par dievbijības vietu Dieva bērna dzīvē. Svētības, kas nāk no dievbijības un gaitām ar To Kungu, nevar novērtēt par augstu. Kā jau mēs redzējām vakar, Bībele māca, ka gudrība sākas ar dievbijību.Gudrībai, kas nāk no dievbijības, ir daudzējādi labumi. Pārrunāsim dažus no šiem labumiem, kā tie sīki apskatīti Psalmu grāmatā 128:1-4:
“Svētīgs ikviens, kas To Kungu bīstas un staigā Viņa ceļus!  Tu pārtiksi no savu roku darba, svētīgs tu esi, tev labi klājas!  Tava sieva ir kā auglīgs vīnakoks tavā namā, tavi bērni kā eļļas koka zariņi ap tavu galdu.  Tiešām, tā ir svētīts tas vīrs, kas bīstas To Kungu.”
Un tā – kādi labumi nāk no tā, ka jūs staigājat dievbijībā, saskaņā ar augšminēto Rakstu vietu?
  1. Jūs pārtiksiet no savu roku darba. Citiem vārdiem sakot, jūsu darbs nebūs veltīgs. Dievs jūs virzīs augšup visās jūsu pūlēs, un jūsu darbs ne tikai nesīs augļus, bet jūs no tiem pārtiksiet.
  2. Jūs būsiet laimīgi un apmierināti ar dzīvi. Jūs baudīsiet Tā Kunga svētības.
  3. Jums labi klāsies visās jomās (fiziskā veselība, garīgais stiprums un psihiskā veselība).
  4. Jūsu sieva un bērni būs auglīgi un svētīti.
Šie ir tikai daži no labumiem, kas sagaida ikvienu, kas būs drosmīgs, lai staigātu dievbijībā. Ja jūs vēlaties visas šīs lietas savā dzīvē, atliciniet šodien laiku un pārbaudiet savu sirdi, vai jūs staigājat dievbijībā un Tā Kunga ceļos. Šis ir Dieva vārds jums šodien!Daudz svētību jums, Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.