Kādi labumi nāk no tā, ka jūs staigājat dievbijībā? II

Sveicinu jūs šodien mūsu dārgā Kunga Jēzus Kristus vārdā!Esmu pateicīgs Dievam par vēl vienu dienu, kad varam savu dzīvi piepildīt ar Dieva vārdu. Vairākkārtīgi jau esam runājuši par dievbijību. Vakar dien mēs redzējām dažus ieguvumus ko mums var dot dievbijība. Šodien es vēlos padalīties ar vairākām rakstu vietām par labumiem ko mums dod dievbijība. Tas ļaus jums ieraudzīt to ka dievbijīga attieksme ietekmē katru jūsu dzīves sfēru. Bez dievbijības cilvēks ir nolemts nožēlojamai un sakāves pilnai dzīvei.Šeit būs vēl daži ieguvumi no dievbijības:
  • Dievs iekārto  ka jūsu namus: 17 Bet vecmātes bijās Dieva un nedarīja tā, kā Ēģiptes ķēniņš viņām bija sacījis, bet atstāja zēnus dzīvus. 21 Un tādēļ, ka vecmātes bijās Dieva, Viņš tām darīja namus. (2.Mozus1:17,21)
  • Dievbijība noved jūs līdz izaugsmei jūsu karjerā: 2 tad es iecēlu savu brāli Hananiju un Hananju, kādu pils virsnieku, par virspavēlniekiem pār Jeruzālemi, jo Hananja bija ļoti uzticīgs vīrs un bijās Dieva vairāk nekā daudzi citi. (Nehemija 7:2)
  • Staigāšana dievbijībā atbrīvo Dieva labumus un aizsardzību pār jūsu dzīvi un vietu kur jūs dzīvojam: 20 Cik liela ir Tava žēlastība, ko Tu glabā tiem, kas Tevi bīstas, ko Tu parādi ļaužu priekšā tiem, kas uz Tevi cer! 21 Tu viņus pasargi Sava vaiga svētumā ļaunu cilvēku priekšā, paglāb viņus Savā namā no nesaticīgām mēlēm. 22 Slavēts lai ir Tas Kungs, ka Viņš mani tik brīnišķi žēlojis – kā stiprā pilsētā! (Psalmi 31:20-22)
  • Staigāšana dievbijībā garantē jums pilnu apgādi bada laikā: 16 Nedz lieli karapulki sargā ķēniņu, nedz arī liels miesas spēks izglābj varoni. 17 Maldās, kas visas uzvaras cerības liek uz zirgiem: arī viņu spēka nepietiek glābiņam. 18 Redzi, Tā Kunga acs vēro tos, kas Viņu bīstas un cer uz Viņa žēlastību, 19 lai Viņš to dvēseles izglābtu no nāves un uzturētu viņus dzīvus bada laikā. (Psalmi 33:16-19)
 Bīstieties To Kungu, jūs Viņa svētie, jo, kas Viņu bīstas, tie nepazīst trūkuma. (Psalmi 34:9)
  • Staigāšana dievbijībā garantē jums atbildētas lūgšanas: 19 Viņš izpilda, ko vēlas tie, kas Viņu bīstas, dzird viņu brēkšanu un palīdz viņiem. (Psalmi 145:19) Lai sākot ar šodienu jūsu ieguvumi no staigāšanas dievbijībā kļūst reālāki Jēzus Kristus vārdā.
Līdz rītdienai,Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.