Kas notiek tā cilvēka dzīvē, kuram lūgšana ir viņa dzīves prioritāte?

Lai bagātīgi pieaug miers un žēlastība no mūsu Kunga Jēzus Kristus jums šai dienā!Vakar mēs sākām izskatīt situāciju, kas radās Jēzus Kristus mācekļiem. Sakarā ar to, ka lūgšana bija viņu dzīves galvenā prioritāte, visas situācijas viņi risināja ar lūgšanu spēku.
„Kad viņi beidza Dievu lūgt, vieta, kur tie bija sapulcējušies, nodrebēja, un tie visi kļuva Svētā Gara pilni un drošu sirdi runāja Dieva vārdus. Ticīgo pulks bija viena sirds un viena dvēsele, neviens neko no savas mantas nesauca par savu, bet viņiem viss bija kopīgs. Apustuļi ar lielu spēku apliecināja Kunga Jēzus augšāmcelšanos, un liela žēlastība bija ar viņiem visiem.” (Apustuļu darbi 4:31-33).
 Izskatīsim 7 lietas, kas notika pēc šīs īsās Jēzus mācekļu lūgšanas:
  1. Vieta, kurā viņi atradās, nodrebēja.
Tas līdzinājās zemestrīcei. Dievs satricināja šo vietu sakarā ar mācekļu lūgšanu. Šī vieta nodrebēja un sakustējās. Dievs var satricināt un izsist no tevis visu, kam jāaiziet: bailes, pārliecības trūkumu, vilšanos utt.Tad, kad lūdzam, noteikti būs kustība!2.Viņi visi bija Svētā Gara pilni.Pievērsiet uzmanību, ka Apustuļu Darbu grāmatas 2-jā nodaļā ir teikts, ka visi mācekļi bija Svētā Gara pilni, un 4-jā nodaļā tiek runāts par to pašu. Tas nozīmē, ka nepietiek tikai vienreiz piepildīties ar Svēto Garu, tas ir jādara pastāvīgi! Ar to nepietiek, ka esi kristīts ar Svēto Garu un runā mēlēs, – tas ir tikai sākums. Arī Apustuļi saņēma šo kristību, bet viņiem atkal un atkal bija nepieciešamība piepildīties ar Svēto Garu. Kas ar mums notiks tad, kad lūgšanas kļūs par mūsu dzīves prioritāti? Mēs tiksim piepildīti ar Svēto Garu. Ko tas nozīmē, – tik piepildītam ar Svēto Garu? Tas nozīmē, – atrasties kāda ietekmē, kāda iedarbībā, atrasties Svētā Gara kontrolē! Un tas ir labi priekš mums! Kad mēs piepildāmies ar Svēto Garu, – tas ir labi priekš visiem tiem, kas atrodas mums līdzās. Ja mēs neesam Svētā Gara pilni, mēs esam miesā. Miesas darbi ir aprakstīti Bībelē
„Bet zināmi ir miesas darbi: tie ir netiklība, nešķīstība, izlaidība, elku kalpība, buršana, ienaids, strīdi, nenovīdība, dusmas, ķildas, šķelšanās, ķecerība, skaudība, dzeršana, dzīrošana un tamlīdzīgas lietas, par kurām es iepriekš saku, kā jau esmu senāk sacījis: tie, kas tādas lietas dara, nemantos Dieva valstību.”(Galatiešiem 5:19-21).
Kad mēs piepildāmies ar Svēto Garu, mēs maināmies.
„Bet Gara auglis ir: mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticamība, lēnprātība, atturība. Pret tādām lietām nav bauslības.” (Galatiešiem 5:22-23).
Kālab šodien ir tik maz kristiešu, kuri ir piepildīti ar Svēto Garu, kuri atrodas Svētā Gara kontrolē, un kuru darbi un vārdi ir Svētā Gara ietekmē?Tad, kad mēs padarām lūgšanu par mūsu dzīves prioritāti, mēs piepildāmies ar Svēto Garu.Rīt mēs turpināsim izskatīt to, kas notiek tā cilvēka dzīvē, kuram lūgšana ir viņa dzīves prioritāte. Lai Dievs jūs svētī!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.