Kāpēc mums nepieciešama labvēlība? II

 Lai jums laba diena, draugi! Dieva labvēlības spēku nedrīkst novērtēt par zemu. Lūk, tāpēc mēs jau vairākas dienas runājam par šo svarīgo tēmu. Labvēlība ir visu tavu problēmu atrisinājums – garīgo, fizisko, materiālo un finansu. Mēs redzam to piemērā ar Israēla bērnu dzīves stāstu.
„Tas Kungs noskaņoja ēģiptiešus labvēlīgi, ka tie viņiem deva; un viņi aplaupīja ēģiptiešus.”(2.Mozus 12:36).
Kad Dievs bija labvēlīgs Israēla bērniem, viņi vienā dienā paņēma milzīgu daudzumu ēģiptiešu zelta un sudraba. 400 gadus Israēla bērni strādāja Ēģiptē par grašiem, viņus apspieda, par viņiem ņirgājās, viņus izsmēja. Tomēr, vienā mirklī Dieva labvēlība atgrieza viņiem visu to, ko ēģiptieši bija ieturējuši no viņiem. Tā visa rezultātā, viņi acumirklī kļuva bagāti.
„un izveda Savus ļaudis ar visu sudrabu un zeltu, un neviena gurdena nebija viņu ciltīs. (Psalms 105:37).
Labvēlība nostiprināja izraēliešu finansiālo labklājību. Lūk, ko mums dod Dieva labvēlība. Mums visiem tā ir nepieciešama. Lai kļūtu par tīkamu Dievam, pat Jēzum bija vajadzīga labvēlība.
„Un Jēzus pieņēmās gudrībā, augumā un piemīlībā pie Dieva un cilvēkiem. (Lūkas 2:52)
Labvēlība ir tavs mantojums Dievā. Stāv rakstīts:
„Jo Tu, Kungs, svētī taisno un pušķo viņu ar žēlastību kā ar bruņām.”(Psalms 5:13).
Nepalaid garām savā dzīvē šo acīmredzamo Dieva mantojumu. Šodien pateicies Dievam par to, ka Viņš tevi svētī un ieskauj Savā labvēlībā. Pieņem Viņa labvēlību tajā tavas dzīves sfērā, kurā tev šķiet, ka viss stāv uz vietas, un tu ieraudzīsi, ka atnāks Dievišķa virzība un izrāviens. Lai Dievs tevi svētī! Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.