Kas ir Girgazieši? 2 daļa

Uzmanīgi izlasot šo Rakstu vietu, mēs redzam vismaz 4-rus svarīgus Dieva principus. Ja mēs šos    principus pielietosim savā dzīvē, tad Dievs mūs pasargās no krišanas.

  • Mums jāceļ sava ticība. Taisnais ticībā dzīvos. Ticība atnāk no Dieva Vārda. Ir svarīgi būt uzmanīgam attiecībā uz to, ko tu dzirdi un kam ļauj likt vārdus savās ausīs. Vārds – tā ir sēkla, kurai piemīt spēja augt un nest augli. Tu nedrīksti uzņemt neko no tā, kas neceļ tavu ticību.
  • Mums jālūdz Svētajā Garā. Ja tu esi kristīts ar Svēto Garu, tad tev jāsaprot, ka tā nav rotaļlieta, bet gan dāvana no Dieva, līdzeklis komunikācijai ar Dievu. Biežāk lūdz Svētajā Garā. Ja tu vēl neesi kristīts ar Svēto Garu, tad nesamierinies ar to, bet lūdz to Dievam un saņem to.
  • Mums jāpasargā sevi Dieva mīlestībā. Dzīvojot Dieva mīlestībā tu garīgi būsi stiprs. Es pasargāju sevi mīlestībā, kad palieku Dieva Vārdā un pildu Viņa baušļus (skat. Jāņa Evaņģēlija 15 nodaļu). Man pašam ir jāpasargā sevi Dieva mīlestībā, – manā vietā Dievs to nedarīs, tā ir mana daļa. Dievs savukārt atbild par Savu daļu, – Viņš sola būt kopā ar mums. Lai nepakristu, tev jābūt pastāvīgā sadraudzībā ar Dievu un Viņa tautu.
  • Mums jāgaida žēlastību, kas izriet no Kristus.

 

Tāpēc pieiesim bez bailēm pie žēlastības troņa, lai saņemtu apžēlošanu un atrastu žēlastību, palīdzību īstā laikā.” (Ebrejiem 4:16).

 

Mēs gaidām apžēlošanu un žēlastību, kad nākam pie Viņa ticībā un ar drosmi. Mums jānāk pie žēlastības troņa, jāturpina lūgt Dievu, jāgaida no Viņa palīdzība, jo Dievā ir izeja no jebkuras situācijas. Ticība spēj gaidīt un sagaidīt apsolīto. Ticīgā cilvēkā vienmēr ir jābūt ilgām – pēc Dieva žēlastības, pēc Viņa iejaukšanās un savlaicīgas palīdzības. Tāpēc, mēs nedrīkstam padoties, nedrīkstam kurnēt vai šaubīties par Dieva uzticību, – mums jāturpina gaidīt un ticēt Dievam, Viņa Vārdam un ticēt tam, ka Viņš ir uzticīgs. Žēlastība – tā ir mīlestība, kas balstīta uz derību. Mīlestību nav iespējams saprast, nesaprotot derību. Dāvids nebaidījās no Goliāta, jo zināja, ka viņš ir derībā ar Visuvareno Dievu.

Mums ir jācīnās un jāuzvar girgaziešu gars. Dievs mums saka, ka mēs nebūsim garīgo gigantu vergi, bet paši viņus iznīcināsim, jo Viņš ir kopā ar mums, un mēs esam derībā ar Viņu. Dāvids nogalināja Goliātu, jo pazina savu Dievu un zināja, Kam viņš tic. Mums visiem ir jānostiprinās un jāpiepildās ar Dieva gudrību un Viņa spēku. Dievs pasargās mūs no krišanas un atkāpšanās. Dievs pasargās mūs šķīstus un dos mums prieku un spēku kalpošanai Viņam.

Dievs sūtīja šo vārdu tālab, lai atbrīvotu mūs. Dievs palīdzēs mums, lai neviens no mums neatkristu. Dievs palīdzēs mums aizdedzināt savā sirdī lielu mīlestības uguni uz Dievu un Viņa tautu, – lai mēs ietu un iekarotu savu Apsolīto zemi.

 

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.