Kas tā ir par tautu – jebusieši?

Trešā fronte ir pārdabiskā garīgā fronte. Вībelē ir teikts: 
Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt. (1.Pētera 5:8).
 Sātans cenšas raidīt uz mums savas kvēlojošās bultas ar mērķi apturēt un vājināt, raidot triecienu no sava neredzamā pārdabiskā līmeņa. Viņa galvenais mērķis ir cilvēks. Zemē, kuru mums ir sagatavojis Dievs, atrodas garīgie giganti. Dievs mums ir apsolījis, ka Viņš padzīs tos no mūsu zemes, bet no savas puses mums būs jācīnās ar tiem un jāuzvar. Bībelē ir teikts: 
Bet no Jāņa Kristītāja laika līdz mūsu dienām Debesu valstībā laužas iekšā un tīkotāji ar varu cenšas to sagrābt. (Mateja 11:12).
 Dieva Valstība un viss, kas atrodas šajā Valstībā, pieder cilvēkiem, kas pieliek piepūli, māk cīnīties un uzvarēt. 
Kas uzvar, tas to iemantos, un Es būšu viņa Dievs, un viņš būs Mans dēls. (Atklāsmes 21:7).
 Mēs esam Deva mantinieki. Taču svarīgi ir atcerēties, ka tikai tas, kurš uzvar, iemanto, – un iemanto VISU. Lai varētu baudīt Dieva apsolījumus, mums ir jāiemācās uzvarēt ienaidniekus sevī, ap sevi un garīgajā līmenī. Dāvids teica: 
Slavēts lai ir Tas Kungs, mana klints, kas māca manām rokām cīņas mākslu un dara manus pirkstus vingrus karam!(Psalmi 144:1).
 Dāvids ir līdzība tam, kā ar piepūli var iegūt Dieva Valstību. Tieši Dāvids apsēdās ķēniņa tronī. Un Dievs teica Dāvidam, ka viņa tronis tiks nostiprināts uz mūžīgiem laikiem. Dāvids bija kareivis, kurš bija apmācīts cīnīties un uzvarēt savus ienaidniekus. Šodien Dievs gatavo armiju, kuras sastāvā ir stipri cilvēki, ar stingru pārliecību, izmainītu raksturu, kuri nešaubās un nepadodas. Apustulis Pāvils teica:
“…jo es zinu, kam es esmu paļāvies, un esmu pārliecināts, ka Viņš ir spēcīgs pasargāt man uzticēto mantu līdz viņai dienai.(2.Timotejam 1:12).
 Dievs ir apsolījis, ka Viņš satricinās zemi un debesis. Un viss, kas būs šķībs, pazudīs. Paliks tikai tas, kas nešķobīsies. Valstība ir Templis, kas sastāv no dzīviem akmeņiem. Tas, kurš ir nestabils savā pārliecībā un ticībā, izkritīs no šīs būves. Dieva Valstība ir nesatricināma Valstība. Dievs palīdz mums kļūt garīgi stabiliem un nesatricināmiem. Katram cilvēkam ir ļoti svarīgi noteikt savas prioritātes un noskaidrot, kas ir pašam vissvarīgākais un kas ir otršķirīgs. Dievs pārbaudīs, ko tu runāsi un par ko domāsi problēmu un pārbaudījumu laikā, kāda būs tava reakcija uz netaisnu attieksmi pret tevi no cilvēku puses. Dievs veido un gatavo mūs, lai mēs varētu valdīt kopā ar Viņu. Cilvēka pirmais uzdevums no Dieva bija augļoties, vairoties un valdīt pār šo zemi.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.