Kas tā ir par tautu – jebusieši?

Uzzinot, ka Jēzus ir atnācis uz viņa pilsētu, aklais Bartimejs sāka kliegt skaļā balsī, lai Jēzus apžēlojas par viņu. To izdzirdot, Jēzus mācekļi sāka Bartimejam teikt, lai tas paliek klusu. Diemžēl daži Dieva mācekļi ļauj darboties jebusiešu garam. Ir cilvēki, kuri gribētu, lai tu vienkārši klusē, neko nesaki un nedari. Bet tu vari skaļi kliegt, pasludinot to, ko par tevi ir teicis Dievs. Dievs nav cilvēks, Viņš neskatās uz mūsu vaigu, bet uz sirdi. Kad Gideons paslēpās no cilvēkiem un nolaida savas rokas nespēkā, pie viņa atnāca Dievs un teica, ka viņš ir stiprais, varenais vīrs (lasiet 6.nodaļu Soģu grāmatā). Tikai pēc tam, kad Gideons noticēja Dieva teiktajam, kaut kas notika. Tad Gideons varēja piecelties un ieņemt savu zemi, kas bija no Dieva. Vēlāk Gideons kļuva soģis pār Israēlu, viņš sava tēva namā sasita un iznīcināja visus elkus, kā arī atgrieza visu Israēlu pie Dieva.Jebusiešu gars atnes nosodījumu cilvēka dzīvē nepareizo lietu dēļ, kas notikušas pagātnē. Un tas neļauj cilvēkam iet uz priekšu, atņemot viņam visus spēkus. Šis gars grib iemīdīt cilvēku dubļos un apturēt viņu. Neļauj šim garam sevi uzvarēt, bet cīnies un uzvari šo garu. Atceries, ka tu esi aicināts valdīt kopā ar Jēzu.Vārdam „jebusieši” ir vēl viens apzīmējums – apgānīt vai piesārņot. Bībelē ir teikts, ka mēs esam Svētā Gara Templis. Jebusiešu gars grib mūs apgānīt, lai tā vieta, kura mūsu dzīvē ir paredzēta Dievam, tiktu piesārņota vai to ieņemtu citas lietas. 
„Jeb vai jūs nezināt, ka netaisni neiemantos Dieva valstību? Nepievilieties! Ne netikli, ne elku kalpi, ne laulības pārkāpēji, ne malaki, ne vīriešu piegulētāji, ne zagļi, ne mantrauši, ne dzērāji, ne zaimotāji, ne laupītāji neiemantos Dieva valstību. Un daži no jums bija tādi. Bet jūs esat nomazgāti, jūs esat svēti kļuvuši, jūs esat taisnoti Kunga Jēzus Kristus Vārdā un mūsu Dieva Garā” (1.Korintiešiem 6:9-11).
 Jebkurā gadījumā cilvēks ir templis – vai nu Dieva Templis, vai arī Sātana templis. Jebusiešu gars vēlas mūs apgānīt, lai svētuma un šķīstuma vietā mūsu dzīve būtu piepildīta ar netiklību, elku kalpību utt. Jebusiešu gars ir ieinteresēts, lai es kļūstu par sātana templi. Ziedo savu dzīvi Dievam un neļauj apgānīt sevi, savu sirdi, jo tu esi Dieva Templis. Uzvari šo garu, dzīvojot ticībā un piepildoties ar Svēto Garu. Nav svarīgi, kāds tu biji un kas noticis tavā pagātnē – tuvojies Dievam, meklē Viņa vaigu, un Viņš tevi šķīstīs un pārveidos.Tagad ir treniņu laiks, kad Dievs mūs māca staigāt, dzīvot svētumā. Dievs mūs atpirka un padarīja mūs par ķēniņiem un priesteriem, un mēs valdīsim kopā ar Viņu. Kā priesteris es tuvojos Viņam, un Viņš mani māca, vedot caur problēmām un grūtībām, norūdot un padarot mani spēcīgāku. Atceries, ka katra problēma tavā dzīvē ir iespēja pierādīt to, ka tas, kas dzīvo tevī, ir spēcīgāks par to, kas dzīvo pasaulē. Tevī dzīvo Uzvarētājs!Dievs mums saka:
„Nebīsties, tu mazais ganāmais pulciņ, jo jūsu Tēvs ir nolēmis jums piešķirt Valstību!” (Lūkas 12:32).
Pateicies Dievam par to, ka Viņš tev dod uzvaru pār visiem gigantiem. Dievs ir apbruņojis tevi ar visu nepieciešamo, lai tu cīnītos un uzvarētu. Dievs mums palīdzēs katru dienu un katrā vietā slavēt Viņu, uzvarot nešķīstību un grēku. Un, Jēzus Kristus Vārdā, Dievs palīdzēs mums uzvilkt Viņa uzvaras karogu mūsu dzīvē, mūsu pilsētā un mūsu valstī.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.