Kas tā ir par tautu – jebusieši?

Ko tas mums šodien nozīmē?Jebusa ir vieta, kur mēs saskaramies ar pārbaudījumiem un grūtībām, problēmām un traģēdijām. Tas viss ienāk mūsu dzīvē tikai tāpēc, lai padarītu mūs stiprākus. Cilvēku padara spēcīgāku tas, kam viņš iet cauri. Bībelē ir teikts: 
„Stiprinādami mācekļu dvēseles un pamācīdami palikt ticībā un ka caur daudz bēdām mums jāieiet Dieva valstībā. (Apustuļu darbi 14:22).
 Lai mēs varētu ieiet Dieva Valstībā, mums ir jāuzvar visi pārbaudījumi, kurus izmanto ienaidnieks, lai mūs padarītu vājākus un ievestu depresijā. Dievs vēlas, lai Viņa bērni iemācītos tikt galā ar pazemojumu, grūtībām un problēmām. Ienaidnieks vēlas to visu izmantot, lai mūs salauztu, atņemtu ticību un paļāvību, piespiestu mūs kurnēt uz Dievu un nolaist rokas. Tas var būt jebkas: dažādi grēcīgi kārdinājumi, problēmas ģimenē vai darbā, finansiālas problēmas, veselības problēmas, nodevība vai tuva cilvēka zaudējums u.c. Sātans vēlas ar to visu izdarīt uz tevi spiedienu, lai tu padotos. Cilvēka dzīvē var būt daudz grūtību, bet Dievs vēlas, lai mēs iemācītos visu šo grūtību laikā cīnīties un uzvarēt. Dievs vēlas, lai mēs attīstām sevī uzvarētāja domāšanu. Uzvarētājs nekad nepadodas un tic tam, ko Dievs ir teicis, neskatoties ne uz ko. Uzvaras gars ir pazīme tam, ka cilvēks ir atdzimis no Dieva. Atcerieties, ka Dievs nekad nezaudē. Mēs esam Dieva bērni, un Dieva sēkla ir ielikta manī un tevī. Ja Dievs nekad nezaudē, tad tas nozīmē, ka es nekad nezaudēju, jo Viņš ir manī, bet es – Viņā. Bet fakti bieži cenšas mums pateikt to, ka mums nekas nesanāks, ka mēs neesam uzvarētāji. Dievs mūs aicina NEPADOTIES. Mums ir jāpieliek visa piepūle, lai varētu ieiet Dieva Valstībā. Dievs saka: 
„Celies, topi apgaismota! Jo tava gaisma nāk, un Tā Kunga godība uzlec pār tevi.” (Jesajas 60:1).
 Bet jebusiešu gars saka: „Stāvi uz vietas. Tev nekas nesanāks. Tu neesi nekas. Tu neko nepanāksi šajā dzīvē. Tu esi vājš.”Domas, kuras ieved tevi depresijā, ir jebusiešu darbs. Dievs mums saka, lai mēs ceļamies un spīdam. Kad tev ir grūti, tad sāc slavēt Dievu, dejo Viņa priekšā, paaugstini Viņu un pielūdz Viņu. Pasludini ticības vārdus, un tas padzīs jebkādu tumsu no tavas dzīves. Lielies ar Dievu. Jebusiešu gars ir ieinteresēts, lai tu klusētu, lai tu stāvētu uz vietas, lai tu atrastos depresijā un būtu bezizejas nospiests. Bet mēs esam Dieva bērni, atdzimuši no Viņa gara, un mēs ticam tam, ko Dievs ir par mums teicis. Mums ir uzvara no Dieva! Dievs mums ir sagatavojis Valstību, kura mums ir jāieņem ar spēku.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.