Noslēgums par sāpju un ciešanu potenciālajām priekšrocībām

Labdien, dārgie draugi. Lūdzu par jums, Jēzus Kristus vārdā, lai caur rubriku „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam, jūsos pieaug Dieva Vārda atklāsmes un gudrības gars.

Šodien vēlos pabeigt savu ciklu, kurā runājām par sāpju un ciešanu potenciālajām priekšrocībām. Atcerēsimies to, par ko runājām līdz šim:

  • Mēs runājām par to, ka Dievs izmanto sāpes un problēmas mūsu garīgajai izaugsmei.
  • Mēs runājām par to, ka sāpēs un problēmās ir apslēptas mūsu potenciālās priekšrocības. Sāpes un ciešanas, vairāk par visu citu, piesaista mūsu uzmanību, māca mūs paļauties uz Dievu , pārbauda un attīra mūsu ticību, veido mūsu raksturu, sagatavo mūs mūžībai un dod mums iespēju gūt pieredzi kalpošanai citiem cilvēkiem.
  • Mēs runājām par to, ka, ja nepieņemsim attiecīgus pareizus lēmumus, problēmas pašas par sevi nepadarīs mūs nobriedušus. Priekšrocības ir vien potenciālas un ne automātiskas.
  • Mēs runājām par to, ka, pareizas atklāsmes par sāpju un problēmu dabu un būtību, palīdz mums pieņemt attiecīgus pareizus lēmumus.
  • Mēs runājām par to, kā varam stiprināt savu cerību, lai ne tikai izturētu sāpes un ciešanas, bet spētu pieaugt un mainīties gaidot uz mūsu Kunga Jēzus Kristus atnākšanu.

Nobeigumā vēlos, lai no jauna vēršamies pie Svētajiem Rakstiem:

„Un mēs zinām, ka tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu, tāpēc ka tie pēc Viņa mūžīgā nodoma ir aicināti. Jo, kurus Viņš sākumā nozīmējis, tos Viņš nolēmis darīt līdzīgus Sava Dēla tēlam, lai Viņš būtu pirmdzimtais daudzu brāļu starpā. Bet, kurus Viņš iepriekš nolēmis atpestīt, tos Viņš arī aicinājis; un, kurus Viņš aicinājis, tos Viņš arī taisnojis; bet, kurus Viņš taisnojis, tos Viņš arī pagodinājis.”(Romiešiem 8:28-30).

Kā minēts augšminētajā rakstu vietā, mums skaidri jāzina, ka, tiem kas mīl Dievu, VISAS lietas nāk par labu. Tai skaitā arī sāpes, problēmas un ciešanas.

Tas, ko mēs nezinām, var kļūt par baiļu un satraukuma cēloni. Problēmu un ciešanu laikā bailes var kļūt par mūsu ienaidnieku. Tikai patiesība spēj paglābt mūs no bailēm, bet patiesība saka, ka VISAS lietas nāk par labu tiem, kas mīl Dievu un ir aicināti pēc Viņa nodoma.

Ir velti pārdzīvot par to, kas notiks vai nenotiks, labāk darīt to, kas mums jādara, un tad Dievs visas lietas vērsīs mums par labu.

Kas tad, saskaņā ar iepriekšminēto rakstu vietu ir tas, kas jādara mums, mūsu daļa?

  1. Tev jārūpējas par to, lai tu arvien mīlētu Dievu, jo tikai tiem, kas MĪL DIEVUvisas lietas nāk par labu.
  2. Tev jāmīl Dievs un jākoncentrē sava uzmanība uz to, lai piepildītu savu aicinājumu no Dieva.

Tikai tad, kad nekoncentrēsies uz savām sāpēm un problēmām, bet uz Dievu un Viņa aicinājumu tev, visas lietas nāks tev par labu. Cilvēka patiesā laime ir apslēpta viņa aicinājumā un šī aicinājuma izpildē.

Kalpo Dievam, un Viņš tevi svētīs! Taču – nekoncentrējies uz svētībām, jo tā ir Dieva daļa, bet tava daļa – kalpot Dievam no visas savas sirds un mīlēt cilvēkus. Tad Dievs visu piepildīs! Tad visas lietas nāks tev par labu!

Atceries, tava pareizā reakcija uz sāpēm atbrīvo visas tās priekšrocības, kas apslēptas šo tavu ciešanu laikā.

Nepaklausība tikai vairos tavas sāpes un ciešanas. Tava paklausība visu vērsīs tev par labu.

Esi svētīts!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.