Laba pārvaldnieka privilēģijas un atbildība. 3.daļa

[dropcap]Š[/dropcap]ajā svētdienā mācītājs Rufuss turpināja runāt par tēmu „Laba pārvaldnieka privilēģijas un atbildība”. Pārvaldīšanas princips ir kristīgās dzīves pamatprincips. Mums jāzina un vienmēr jāatceras, ka Dievs ir visa Saimnieks, bet mēs – Viņa pārvaldnieki. Ir svarīgi, lai mums būtu atklāsme par to. Šīs patiesības izpratnei ir jāatspoguļojas mūsu domāšanā, vārdos, rīcībā, reakcijā un attieksmē. Atklāsmei par pārvaldīšanas būtību ir jāietekmē visas mūsu dzīves sfēras. Kā pārvaldnieki mēs atrodamies partnerattiecībās ar Dievu, kuram pieder viss un kuram mums būs jāatskaitās par savu pārvaldīšanu. Būt par Dieva partneri – tā cilvēkam ir liela privilēģija. Dievs atļāvis mums būt par Viņa partneri, lai mēs uz zemes piepildītu Viņa gribu un vēlēšanos. Bībelē ir teikts:
3.Mozus 25:23 – Un zemi lai neviens nepārdod par īpašumu: zeme pieder Man, bet jūs esat svešinieki un piemājotāji pie Manis.
Zeme un viss, kas to piepilda, pieder Tam Kungam. Atklāsme par šo patiesību palīdzēs mums pareizi un rūpīgi izturēties pret savu dzīvi un visu to, ko Dievs mums kā pārvaldniekiem ir dāvājis. Sapratnes trūkums par to, kurš ir patiesais visa Saimnieks, bieži vien noved pie nopietnām problēmām.1.Mozus grāmatā mēs lasām par to, ka iesākumā Dievs radīja debesis un zemi. Pēc tam Viņš radīja cilvēku, kuru svētīja un uzdeva tam augļoties un vairoties, un pārvaldīt zemi. Radījis cilvēku, Dievs deva tam uzdevumu jeb darbu – uzlabot zemi. Mūsu darba būtība un mērķis ir būt par Dieva pārvaldniekiem uz zemes, pavairojot tos resursus, kurus Viņš ir ieguldījis zemē. Mūsu šodienas darbs tiešā veidā ir saistīts ar pārvaldi no Dieva. Darbā mēs izmantojam savas zināšanas, laiku un resursus, lai uzlabotu citu cilvēku dzīvi un piepildītu Dieva mērķi attiecībā uz zemi. Mums jāstrādā, lai piepildītu Dieva mērķi, nevis naudas pēc. Tas nebūt nenozīmē, ka nauda ir mazsvarīga. Nauda ir svarīga, bet tā ir tikai balva no Dieva par pareizu pārvaldīšanu. Dievs apbalvo Savus labos pārvaldniekus, kuri apzinās, ka Viņš ir visa Saimnieks, un kuri strādā Viņa labad. Pareiza izpratne par pārvaldīšanu ienes cilvēka dzīvē mieru, apmierinājumu un vērtības sajūtu. Ja cilvēks apzinās, ka Dievs ir visa Saimnieks, bet viņš – Dieva pārvaldnieks uz zemes, tad tāds cilvēks būs mierīgs un apmierināts ar dzīvi. Izpratne par šo patiesību atbrīvo cilvēku no nepareiza dzīvesveida.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.