Laba pārvaldnieka privilēģijas un atbildība. 6.daļa. Finanšu pārvaldīšana no Dieva perspektīvas

Kad mēs dodam trūcīgajiem vai cilvēkiem, kuriem ir kāda vajadzība, tādā veidā mēs aizdodam Dievam. Dievs vēlas, lai mēs esam uzmanīgi viens pret otru un palīdzam cits citam.Pirmais, kas tev jāizdara, kad tu saņem algu – jāatdala desmitā tiesa Dievam. Tad, tu nodali noteiktu summu tekošajām ģimenes vajadzībām, kā arī nodali tam, lai svētītu citus. Mums jābūt izveidotai noteiktai sistēma, kas izriet no mūsu prioritātēm. Tas attiecas ne tikai uz finansēm, bet arī uz visiem tiem resursiem, kurus Dievs mums ir dāvājis.

Kā mēs varam veiksmīgi pārvaldīt savas finanses?

Bībelē ir teikts:
Salam.pamāc.27:23-27 – Uzraugi savus sīklopus un rūpējies par saviem ganāmiem pulkiem, jo manta nepastāv mūžīgi un arī ķēniņa kronis pāriet no paaudzes uz paaudzi. Kad siens ir savests šķūņos, izaugusi ir atkal jauna zāle, un kalnos top vākta lopiem zaļbarība, tavi jēri tevi ģērbj, un tavi āži tev sagādā naudu, par ko nopirkt tīrumu, tev pietiek kazas piena tavai barībai, tava nama ļaužu uzturam un tavu kalpoņu paēdināšanai.
Augšminētajā Rakstu vietā mēs redzam organizētības un plānošanas svarīgumu.  Mēs redzam, ka sapratne par to, kādā stāvoklī atrodas mums uzticētie resursi, palīdzēs cilvēkam pareizi tos pārvaldīt, un vēlāk novedīs pie labklājības, veiksmes un uzplaukuma.Kā tas attiecas uz mūsu finansu dzīvi? Šī Rakstu vieta uzsver to, cik svarīga ir finanšu plāna sastādīšana mūsu dzīvei, kurā viss ir ņemts vērā. Šai sakarā, ir svarīgi zināt, kas jums pieder. Svarīgi ir skaidri zināt savu naudas līdzekļu plūsmu. Ir svarīgi zināt savu parādsaistību apjomu, ja jums tādas ir. Ir svarīgi uz šodienu precīzi zināt savu finansiālo stāvokli – vai jūs esat plusos vai mīnusos. Par nožēlu, daudzi cilvēki tērē daudz vairāk, nekā viņi nopelna, jo tie nezina savu finansiālo stāvokli un tiem nav finanšu sadales plāna.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.