Lai darītu Jēzus darbus, mums par to ir jālūdz!

Sveicinu jūs, dārgie lasītāji! Mūsu Dievs ir žēlastības pilns un labs!
„Kungs, Tava žēlastība sniedzas līdz debesīm un Tava uzticība līdz padebešiem.”  (Psalms 36:6).
Ar mūžīgu mīlestību Viņš ir iemīlējis Savu Draudzi un katru no mums! Un tieši Viņa mīlestība uz mums nepieļauj, lai mūsu dzīve paliktu iepriekšējā stāvoklī, līmenī. Dievs vēlas, lai mēs pārveidotos, lai mēs būtu sulīgi un auglīgi. Tieši lūgšana ir tas instruments, kas mūs savieno ar Dievu un piepilda ar Viņa spēku, svaidījumu un spējām darīt tās lietas, kuras darīja Jēzus.Vienreiz es sludināju par tēmu: „Lai saceļas Tas Kungs un Viņa ienaidnieki izput!” Mums jāļauj Dievam sacelties un tikai tad, ienaidnieki izputēs. Mums ir kaut kas jādara, lai Dievs nostātos visā augumā. Bet bieži ir tā, ka mēs ar jums saceļamies, mēs paši ejam un, kad sastopamies ar ienaidniekiem, tad šie ienaidnieki mūs sasit un mēs padodamies. Tas notiek tāpēc, ka mēs nelaižam pa priekšu Dievu. Dievam ir jābūt priekšā, bet mums ir Viņam jāseko. Lai Dievs saceļas! Jēzus gaida no mums gudru rīcību tāpēc, ka Viņš mums ir atstājis Savu Vārdu.
„Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem darīs, jo es noeimu pie Tēva. Un visu, ko jūs lūgsit Manā Vārdā, to Es darīšu, lai Tēvs tiktu pagodināts Dēlā.” (Jāņa Ev. 14:12-13).
Kad Pats Jēzus divas reizes saka vārdu „patiesi”, – tad tas nozīmē, ka Viņš grib vērst īpašu uzmanību uz to, ko Viņš saka. Šie divi panti ir savstarpēji saistīti. Jēzus saka, ka mēs varam darīt tās lietas, kuras Viņš darīja, un pat lielākas, ja lūgsim. Jēzus centās saviem mācekļiem pateikt, ka tagad Viņam ir dota visa vara debesīs un virs zemes, ka Viņš pārstāvēs viņus debesīs tāpēc, ka Viņš sēdēs ar Tēvu Debesu Tronī. Jēzus teica mācekļiem, lai viņi lūdz Jēzus Vārdā un Viņš to izdarīs, lai Tēvs tiktu pagodināts Dēlā.Lai darītu Jēzus darbus, mums par to ir jālūdz! Darīt Jēzus darbus – tas arī ir mūsu aicinājums tāpēc, ka mēs nenākam uz draudzi, lai paspēlētos vai kalpotu tikai tāpēc, lai būtu ar ko nodarboties. Lūgšana – tas ir visa sākums, pamats, fundaments.Es lūdzu par to, lai katrs sadzirdētu šo vēstījumu, ar kuru pie mums vēršas Dievs. Es lūdzu Dievam par to, lai Viņš palīdz katram izrauties lūgšanā, lai katrs ne tikai zinātu par lūgšanas svarīgumu, bet arī to darītu – lūgtu. Es lūdzu Dievam, lai katrs sāktu praktizēt šo patiesību – patiesību par lūgšanu, lai katram ikdienas pamatā būtu dziļa lūgšanu dzīve. Dievs jūs mīl, pat ja jūsu lūgšanu dzīve uz šodienu nav vajadzīgajā līmenī, pat ja šajā jautājumā jums nav kārtība. Dievs nekad neatteiksies no mums tāpēc, ka Viņš ir mūsu Tēvs. Dievs ir pacietīgs. Dieva vēlēšanās ir, lai mēs ieviestu kārtību savā lūgšanu dzīvē, un Viņš mums tajā palīdzēs tāpēc, ka tas ir veiksmes pamats Dieva Valstībā.Līdz rītdienai!Ar Dieva mieru!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.