Jebkurš ieradums – spēks, kurš, vai nu traucē aiziet līdz vajadzīgajai vietai vai nu palīdz un grūž tevi vajadzīgajā virzienā!

Sveicinu jūs, dārgie draugi! Lai jums žēlastība un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus!Vakar mēs runājām par to, ka ir nepieciešams ieviest kārtību savā lūgšanu dzīvē tāpēc, ka lūgšana ir veiksmes pamats Dieva Valstībā.Ja tu ieviesīsi kārtību savā lūgšanu dzīvē, tad tu ieraudzīsi neticamas lietas no Dieva, kuras sāks notikt tavā dzīvē. Kad atnāk Svētais Gars, tad tu pat nespēj iedomāties, ko Viņš darīs. Svētais Gars nāk, lai piepildītu Dieva gribu virs zemes un tavā dzīvē, lai pagodinātu Jēzu. Svētais Gars atnāk tieši tad, kad mēs lūdzam. Dievs mūs pieņem un mīl vienmēr. Mēs neko tādu neesam dēļ Dieva darījuši, lai Viņš mūs glābtu un mīlētu. Tāpēc Dievs mūs mīl nevis dēļ tā, ko mēs Viņa dēļ darām, bet Viņš mūs iemīlēja jau tad, kad vēl bijām grēcinieki. Jā, Dievs mūs mīl vienmēr! Bet Viņa mīlestība nevar mūs atstāt tajā vietā, kurā tagad atrodamies. Dieva mīlestība vēlas izmainīt, izveidot tavu dzīvi labāku. Dievs mums saka, lai lūgšana kļūst par mūsu dzīves prioritāti. Mums nopietni ir jāpieķeras lūgšanai.Saki Dievam: „Kungs, Jēzu, palīdzi man! Es gribu Tevi lūgt katru dienu. Es gribu izrauties lūgšanā.”Ja Dievs tik ilgi uz mums runā par lūgšanu – tas nav joks. Mūsu dzīvē ir jāpienāk lūzuma brīdim, kad lūgšana mums kļūs tik svarīga, cik tā bija svarīga Jēzum.Kuram no jums ir ieradumi? Jebkurš ieradums – ir spēks, kurš vai nu traucē aiziet līdz vajadzīgajai vietai, vai nu palīdz un grūž tevi vajadzīgajā virzienā. Daži ieradumi mums ir jānovāc no savas dzīves un to vietā ir jāievieš jauni ieradumi.Viens no svarīgiem ieradumiem, kurš mums ir jāattīsta sevī, – tas ir ieradums lūgt katru dienu. Lūgšanai ir jākļūst par labu un pastāvīgu ieradumu. Dievs vēlas, lai mēs iemācamies atstāt sliktus ieradumus un to vietā attīstam sevī pareizus ieradumus.Dažiem cilvēkiem ir ieradums izšķiest laiku. Tāpēc viņi var zināt, ka ir jālūdz, par ko ir jālūdz, ko dod lūgšana, bet vienalga to nedara tāpēc, ka viņiem nav tam laiks, jo viņu laiks ieraduma pēc tiek izšķiests nepareizām, neauglīgām lietām – televizors, dators, telefonsarunas u.t.t. Mums ir apzināti jāatrod un jāiedala laiks lūgšanai.
„Tad nu raugaities nopietni uz to, kā dzīvojat: nevis kā negudri, bet kā gudri; izmantojiet laiku, jo šīs dienas ir ļaunas! Tāpēc nepadodieties neprātam, bet centieties saprast, kāds ir jūsu Kunga prāts.” (Efeziešiem 5:15-17).
Dieva griba ir tajā, lai cilvēks vienmēr lūgtu un nepagurtu!Lai šis vārds kļūst par pārmaiņu sākumu tavā dzīvē.Rīt turpināsim!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.