Cik svarīgi ir būt uzticīgiem Dievam

Sveicinu jūs visus Jēzus Kristus Vārdā un lūdzu par to, lai Tā Kunga svētības un žēlastība vairojas jūsu dzīvē šodien.Mēs runājām par to, ka Dievs vēlas, lai mēs ņemtu dalību Viņa Valstības paplašināšanā virs zemes. Dievs nopietni vēlas, lai Viņa prāts notiktu virs zemes tieši tāpat, kā tas notiek debesīs, lai virs zemes tiktu nodibināta Viņa Valstība. Mēs runājām arī par to, ka, ja vēlamies ņemt dalību Viņa Valstības paplašināšanā, mums jāieņem uzvarētāja pozīciju Kristū. Vakar īsumā izskatījām tos paņēmienus, kādus varam lietot Kristū, lai uzvarētu mūsu ienaidniekus. Mēs runājām par Kristus Asiņu spēku, mūsu liecības spēku, kā arī par nepieciešamību ziedoties Dievam.Šodien vēlos runāt par to, cik svarīgi ir būt uzticīgiem Dievam.Vērsīsimies pie Dieva Vārda:
„Un desmit ragi, ko tu redzēji, ir desmit ķēniņi, tie valdību vēl nav saņēmuši, bet tiem ir ķēniņa vara dota kopā ar zvēru vienu stundu. Tie ir vienisprātis un nodod savu spēku un varu zvēram. Tie karos ar Jēru, bet Jērs tos uzvarēs, jo Viņš ir kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš, un Viņa aicinātie, izredzētie un uzticīgie, kas ir līdz ar Viņu.”(Atklāsmes gr.17:12-14).
Šai rakstu vietai ir ļoti dziļa jēga. Dieva Valstības paplašināšanas process ir saistīts ar mūsu iesaistīšanu nežēlīgā karā. Lai gāztu Dieva Valstību visās sabiedrības sfērās, ienaidnieks mobilizē varenu un vienotu armiju. Sātana armija karos ar Jēru caur Viņa Miesu – Viņa Draudzi. Ienaidnieks karos ar ticīgajiem, ar mācekļiem, kuri ziedojušies Jēzum Kristum.Karš jau norit, un mēs ar jums atrodamies šī kara epicentrā. Mēs varam to sajust jau tagad savā dzīvē un savā valstī. Es vēlos, lai jūs vēršat savu uzmanību ne tikai uz pašu karu, bet arī uz kara iznākumu. Jānis garā redzēja notiekošā kara iznākumu, – Jērs uzvarēja ienaidnieka armiju. Jēzus ir kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš, tālab, Viņš nekad necietīs sakāvi! Es domāju, ka neviens no mums nešaubās par Tā Kunga uzvaru.Un tomēr, es vēlos, lai jūs ieraugāt, ka Tā Kunga uzvara ir saistīta ne tikai ar to, ka Viņš ir kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš, bet arī par to, ka līdzās Jēzum ir Viņam uzticīgi ļaudis. Pateicoties svēto uzticībai, Jērs ir uzvarējis.
„…..jo Viņš ir kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš, un Viņa aicinātie, izredzētie un uzticīgie, kas ir līdz ar Viņu.”(Atklāsmes gr.17:14).
Lai pievienotos uzvarētāju armijai Jēzū Kristū, ir nepieciešams sevi kvalificēt trīs virzienos – aicinājumā, izredzētībā, uzticībā. Sīkāk par to mēs runāsim rītdien, bet šodien, vēlos lai ieraugāt to, ka karš ir neizbēgams, bet šajā karā Dievs paļaujas uz Saviem aicinātajiem, izredzētajiem un uzticamajiem, kas ir līdz ar Viņu.Vai būsi par Dieva armijas sastāvdaļu, šī kara sastāvdaļu, kurā noteikti uzvarēs Jērs? Vai ņemsi dalību Tā Kunga uzvarā, lai Viņa Valstība varētu izplatīties ikvienā mūsu sabiedrības sfērā?Pieņem šodien stingru lēmumu kļūt par daļu no Dieva armijas. Saproti, ka mēs karojam no uzvarētāju pozīcijas.Tiksimies atkal!Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije 

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.