Mēs esam radīti Kristū Jēzū

Es sveicu jūs, dārgie draugi! Esmu ļoti priecīgs par iespēju dalīties ar jums vārdā, kuru Dievs šai dienai ir ielicis manā sirdī. Es ticu, ka šis vārds stiprinās un bagātinās jūs.Mēs runājam par to, ka Jēzū Kristū mēs kļūstam par jauniem Dieva radījumiem. Kristū mēs ieguvām jaunu dzīvību(dzīvi) un jaunas iespējas. Kristū Dievs dod mums izeju no visām grūtām situācijām un apstākļiem.Tātad, ko praksē nozīmē teiciens „mēs esam radīti Kristū Jēzū”?Tas nozīmē, ka Kristū mēs varam atklāt savus talantus un atrast tiem pielietojumu, saskaņā ar Dieva nolemto vai paredzēto. Un vēl, – tas nozīmē to, ka Jēzū Kristū mums ir nodrošināts apmierinājums dzīvē. 
„Tu uzkāpi augstumā, atvedi gūstekņus, ņēmi dāvanas no cilvēkiem, un arī atkritējiem jādzīvo pie Dieva, Tā Kunga.” (Psalms 68:19).
 
„Bet ikvienam no mums piešķirta žēlastība tādā mērā, kādā to Kristus mums ir dāvinājis. Tāpēc ir sacīts: uzkāpis augstumā, Viņš saņēmis gūstekņus, devis dāvanas cilvēkiem. – Uzkāpis – ko citu gan tas nozīmē, ja ne to, ka Viņš arī nokāpis šīs pasaules zemajās vietās? Bet Tas, kas nokāpis, ir tas pats, kas (pēc tam) uzkāpis augstāk par visām debesīm, lai visu piepildītu.”(Efeziešiem 4:7-10).
 Pastāv žēlastības mērs (Dieva spēks), kas mums nav pieejams līdz brīdim, kamēr mēs nepieņemsim Jēzu kā Dieva dāvanu. Tomēr, līdzko mēs topam „Kristū”, pieņemot Jēzu Kristu kā savu Glābēju un Pestītāju, – tūlīt pat pār mūsu dzīvi atbrīvojas Dieva spēks un žēlastība, ar nolūku, lai mēs varētu realizēties vai īstenoties savā dzīvē. Jēzū Kristū viss tas, kas bija sasaistīts mūsu dzīvē vai atradās gūstā, sāk atdzīvoties un atbrīvoties.Līdz nākšanai pie Jēzus mēs visi atradāmies gūstā. Līdz ar mums gūstā atradās mūsu talanti, dāvanas un liktenis. Tomēr, – Kristū mēs visi atdzīvojāmies, bet tas nozīmē, ka mūsu dāvanas, talanti un mūsu liktenis atdzīvojās līdz ar mums.Tagad, Kristū Dievs piepilda mūs pilnvērtīgai dzīvei ar Savu žēlastību un spēku.Jēzus uzkāpa debesīs un nokāpa tālab, lai piepildītu ar Sevi it visu, ieskaitot tevi un mani.Tagad jūs varat tikt piepildīti ar Dievu un Viņa vareno spēku. Šī iespēja tiek dota visiem, kas atrodas Jēzū Kristū.Ja jūs vēl neesat pārgājuši no Ādama nolādētās ģimenes uz Kristus svētīto ģimeni, tad jūs to varat izdarīt tieši šobrīd, piesaucot Jēzu Kristu, lūdzot Viņam piedot jums un ienākt jūsu sirdī.Ja jūs jau esat Kristū, tad pateicieties Dievam par to, ka jūs varēsiet realizēties šai dzīvē. Beidziet sevi ierobežot, pieņemiet savu likteni no Dieva, tiecieties uz to, un jūs būsiet pārsteigti par to, cik daudz jūs Kristū spējat darīt.Jēzū Kristū jums vairs nav nekādu ierobežojumu, jo Jēzus spēks un žēlastība piepilda jūs tam, lai jūs veiktu lielus varoņdarbus. Dievs jūs ir paaugstinājis!Nepalieciet lejā, tiecieties uz mērķi, kā to darīja apustulis Pāvils.Lūk, ko Pāvils par sevi sacīja: 
„Nevis, ka es to jau būtu saņēmis vai jau būtu pilnīgs, bet es dzenos, lai to satvertu, tāpat, kā arī mani satvēris Kristus Jēzus. Brāļi, es vēl nedomāju, ka pats būtu to satvēris, bet vienu gan – aizmirsdams to, kas aiz manis, stiepdamies pēc tā, kas priekšā, es dzenos pretim mērķim, goda balvai – Dieva debesu aicinājumam Kristū Jēzū. Visi, kas esam pilnīgi, turēsim tādas domas, un, ja jums kādā lietā ir citas domas, tad arī to Dievs jums atklās;”(Filipiešiem 3:12-15).
 Atrodiet savu aicinājumu Dievā un tiecieties uz to, un tad visa jūsu dzīve iegūs jēgu. Jūsu ģimene, darbs, ikdienas rūpes dos jums gandarījumu, nevis būs par nastu. Tad, kad jūs zināt savu mērķi, – dzīve iegūst jēgu, un tad ir vēlēšanās dzīvot.Tātad, mēs esam – Viņa radījums, kas radīts Kristū Jēzū. Tomēr, tagad rodas jautājums: „Kam mēs esam radīti Jēzū Kristū?”Mēs esam radīti labiem darbiem, kurus Dievs mums ir paredzējis darīt.Bet par to mēs parunāsim rīt!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.