Jūs bijāt radīti, izpirkti un atdzemdināti! Jūs esat dzimuši divreiz! II

Sveicu jūs, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus! Esmu priecīgs, ka jūs atrodat laiku tam, lai apmeklētu mūsu rubriku „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” un nostiprinātos gudrībā, kas apslēpta Dieva Vārdā. Dieva Vārds ienes mūsu dzīvē gaismu. Vienā no Psalmiem Dāvids sacīja: 
„Tiešām, Tu, Kungs, dari gaišu manu spīdekli, mans Dievs dara gaišu manu tumsu.”(Psalms 18:29).
Ļauj Dievam šodien runāt uz tavu sirdi.Mēs ar jums runājām par to, ka tādā gadījumā, ja jūs esat – atdzimis no augšienes ticīgais, – jūs piederat Dievam divkārtīgi. Pirmkārt, – jūs esat Viņa radījums (Viņš jūs ir radījis kā Savu šedevru), bet otrkārt, – tad, kad jūs bijāt zuduši grēka pasaulē, Viņš atpirka jūs maksājot ar Jēzus Kristus Asiņu cenu.Jēzū Kristū mēs kļūstam par jaunu Dieva radījumu. 
„Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.”(2.Korintiešiem 5:17).
 Ja jau grēks atnesa nāvi un izolēja cilvēku no Radītāja, tad savukārt Jēzū Kristū Dievs atgrieza cilvēcei dzīvību un iespēju draudzībai un komunikācijai ar Sevi. 
„Jo Dievs bija Kristū un salīdzināja pasauli ar Sevi, tiem viņu grēkus nepielīdzinādams, un ir mūsu starpā licis salīdzināšanas vārdu. …..To, kas grēka nepazina, Viņš mūsu labā ir darījis par grēku, lai mēs Viņā kļūtu Dieva taisnība.”(2.Korintiešiem 5:19,21).
 Pievērsiet īpašu uzmanību teicienam „Kristū”, kas ļoti bieži ir sastopams Jaunās Derības Vēstulēs. Šis teiciens apkopo vienā veselumā visu to, kas ir glābšanas būtība.Līdzko mēs sākam ticēt Jēzum Kristum, Viņa upurim par grēku, un pilnībā paļaujamies uz Viņu, – tūlīt pat Viņa taisnība tiek ieskaitīta mūsu kontā. Tas viss pieved mūs mūsu attaisnošanai un atpirkšanai no grēka un verdzības, kurā mēs tikām pārdoti, un mēs automātiski savienojamies ar Dievu. Tagad, mēs esam pieņemti, mēs esam nodrošināti, mēs esam brīvi, mēs esam vērtīgi, – un tas viss pateicoties Jēzum Kristum, pateicoties tam, ka tagad mēs esam KRISTŪ JĒZŪ. Jēzus ir mūsu saikne ar Dievu!Bībele saka, ka: „Tad nu tiem, kas ir Kristū Jēzū, vairs nav nekādas pazudināšanas.”Tas ir ļoti nopietns paziņojums, jo ikviens cilvēks var atrasties vai nu Jēzū Kristū, vai arī – Ādamā. Nav iespējams vienlaicīgi atrasties gan Kristū, gan Ādamā.Piedzimstot mēs automātiski nokļūstam Ādama ģimenē, bet pāreja uz Jēzus Kristus ģimeni, – tā jau ir katra cilvēka individuāla izvēle.Bībele apgalvo, ka 
„..kā Ādamā visi mirst, tāpat arī Kristū visi tiks dzīvi darīti.” (1.Korintiešiem 15: 22).
 Ādamā mēs esam mantojuši kaunu un nāvi. Ādamā mēs esam dažādu apstākļu ierobežoti, un tas ir grēkā krišanas auglis. Bet, Kristū 
 „Slavēts lai ir Dievs, mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvs, kas Savā lielajā žēlastībā mūs ir atdzemdinājis dzīvai cerībai ar Jēzus Kristus augšāmcelšanos no miroņiem, neiznīcīgam, neaptraipītam un nevīstošam mantojumam, kas ir uzglabāts debesīs jums.”(1.Pētera 1:3-4).
 Visas grēcīgās dzīves sekas, viss kauns, negods un zaudējumi, kas grēka dēļ ienāca cilvēka dzīvē, var tikt anulēti tikai Kristū.Kristū mēs esam ieguvuši jaunu dzīvi un jaunas iespējas. Tagad neviens no mums nevar žēloties par to, ka viņš nevar realizēties savā dzīvē savu iepriekšējo kļūdu vai savu grūto dzīves apstākļu dēļ.Dievs pasludina jūs brīvus no jebkādām grēka sekām, un Viņā – jūs noteikti īstenosieties. Kristū Dievs mums visiem dod izeju!Rīt mēs parunāsim par to, ko nozīmē būt radītam Kristū Jēzū.Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.