Mūsu aicinājums – iet 3 daļa

Katram cilvēkam ir raksturīgi problēmu laikā meklēt palīdzību, meklēt risinājumu. Krīzes laikā cilvēki ir atvērtāki evaņģēlijam, un Dieva bērniem tas ir jāizmanto, lai iemantotu cilvēkus Dievam. Bībele saka, ka pēdējās dienās iestāsies grūti laiki (2.Timotejam 3:1). Dieva draudze ir zemes sāls un gaisma šai pasaulei, kurai dots spēks apturēt mūsu sabiedrības sabrukumu. Atnākot uz draudzi, mēs mācāmies uzticēties Dievam, pieņemt Viņa gudrību, lai risinātu cilvēku problēmas. „Grūti laiki” – tas ir laiks, lai sludinātu cilvēkiem Valstības evaņģēliju. Bet mēs nespēsim ietekmēt sabiedrību, ja mums nebūs Dieva instrumenti šai ietekmei un ja mēs sevi negatavosim, lai kļūtu par risinājumu un atbildi uz sabiedrības problēmām. Dieva bērnu misija ir nest Dieva ietekmi šajā pasaulē. Mēs ietekmējam sabiedrību ne tikai ar savām lūgšanām, bet arī ar to, ka mēs paklausībā ejam pie konkrētas cilvēku kategorijas ar mērķi iemantot viņus Dievam. Mums jāmācās, jāpaplašina savas prasmes un iemaņas, mums jābūt par sertificētiem speciālistiem konkrētās sfērās, lai Dievs varētu atvērt mums jaunas durvis un dotu jaunas iespējas sludināšanai, un lai mēs kļūtu par risinājumu šai sabiedrībai tās problēmās. Jesajas grāmatā ir teikts:

“Laiku beigās notiks, ka Tā Kunga nama kalns stāvēs jo stingri savos pamatos un pacelsies pāri visiem kalniem un pakalniem un pie tā saplūdīs visas tautas.” (Jesajas 2:2)

Tas, par ko lasām šajā Bībeles pantā, nenotiks automātiski. Katram no mums sevi jāsagatavo tam, lai Dievs varētu piepildīt to, ko Viņš ir nodomājis. Jesajas grāmatas 49.nodaļā ir teikts:

 “Visi Mani kalni kļūs par ceļiem, un visi Mani ceļi būs līdzeni. Redzi, vieni nāks no tālienes, otri no ziemeļiem un vakariem un vēl citi no jūras un Sinimas zemes.” (Jesajas 49:11-12)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.