Mūsu redzējums nosaka to, par ko kļūstam

Es svētīju jūs, dārgie Dieva bērni, un lūdzu par to, lai Dievs īpašā veidā svētī jūsu dzīvi! Vakar mēs uzsākām runāt par to, kā celt, veidot savu brīnišķīgo nākotni. Vēl mēs runājām par to, ka mums nevar būt tas, ko nespējam saskatīt. Mūsu redzējums nosaka to, par ko kļūstam. Mūsu dzīve ir atspulgs tam, ko mēs redzam. Mēs tiecamies uz to, ko redzam.Dievs vēlējās pārvērst Ābrāmu par diženu cilvēku, un Dievs to apsolīja tai pašā brīdī, kad Viņš sastapa Ābrāmu. Lai tas kļūtu iespējams, Dievs padarīja Ābrāmu par Savu partneri. Tas viss bija nepieciešams tam, lai Ābrāms sāktu projektēt to nākotni, kuru viņam bija sagatavojis Dievs.
„Un Tas Kungs teica Ābrāmam pēc tam, kad Lats no viņa bija šķīries: “Pacel savas acis un raugies no tās vietas, kur tu atrodies, uz ziemeļiem un dienvidiem, uz austrumiem un rietumiem, jo visas tās zemes, ko Es tev rādu, Es uz mūžīgiem laikiem došu tev un taviem pēcnācējiem.”(1.Mozus 13:14-15).
Mēs redzam, ka Dievs sāka paplašināt Ābrāma redzējumu, paplašināt viņa horizontu tālab, ka Viņš vēlējās, lai Ābrāms ierauga viņam sagatavotās diženās nākotnes redzējumu. „…jo visas tās zemes, ko Es tev rādu, Es uz mūžīgiem laikiem došu tev….”Dievs sacīja Ābrāmam, lai tas paceļ savas acis un sāk skatīties. Dievs sacīja Ābrāmam, ka viņam būs tikai tas, ko viņš būs spējīgs ieraudzīt. Tā zeme, kuru Ābrāms būs spējīgs ieraudzīt, būs viņa zeme.Tev nebūs tā, ko tu neredzi.Dievs vēlas, lai tu atbildi uz jautājumu: Ko tu redzi?Kā tu redzi savu dzīvi? Kādu jau šodien tu redzi savas nākotnes ainu? Kādu tu redzi savu nākotni pēc 2 gadiem, 5 gadiem, 7 gadiem? Kādu tu nākotnē redzi savu ģimeni? Kā nākotnē izskatīsies tava kalpošana?Atbildes uz šiem jautājumiem ir ļoti svarīgas. Dievs par diženiem dara tikai tos cilvēkus, kuriem ir redzējums par savu nākotni. Cilvēki, kuriem nav redzējuma par savu nākotni, nekad nespēs kļūt diženi. Tālab, vispirms Dievs ieliek mūsu apziņā, mūsu iztēlē un domās to, par kādiem Viņš vēlas, lai mēs kļūstam. Ja no sākuma mēs spēsim ieraudzīt to savā iztēlē, tad mēs varēsim to visu iegūt.Sīkāk par to mēs parunāsim rīt. Šodien vēlos, lai jūs uzdodat sev jautājumu: Ko es redzu? Tas, kādu es redzu sevi šodien, tieši tāds es kļūšu rīt.Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.