Priecājies tai Kungā! II

Dārgie draugi, es priecājos no jauna sveikt jūs rubrikā ”Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”. Vakar mēs sākām runāt par to, cik svarīgs ir prieks un ka Dievs vēlas, lai mēs kalpojam Viņam ar līksmību un tuvojamies Viņam ar prieku.
„Tāpēc ka tu Tam Kungam, savam Dievam, neesi kalpojis ar prieku un ar labsirdību, kad tev visas lietas bija pārpārim. Un tu kalposi saviem ienaidniekiem, ko Tas Kungs pret tevi sūtīs, izsalkumā un slāpēs, kailumā un visu lietu trūkumā; un Viņš liks dzelzs jūgu uz tavu kaklu, līdz Viņš tevi izdeldēs.” (5. Mozus, 28:47-48)
Arī šajā Rakstu vietā rakstīts, ka Dievs vēlas, lai kalpojam Viņam ar prieku un labsirdību. Vēl te redzam pamatojumu mūsu priekam un vienu no tā galvenajiem avotiem: par dievišķa prieka avotu kļūst tas, ko Dievs ir paveicis mūsu labā. Ne apkārt notiekošais, ne apstākļi nedrīkst būt par noteicošo faktoru šajā jomā! Kad sākam domāt par to, kā mūsu dzīvē trūkst, kā mums vēl nepietiek, mūs pārņem grūtsirdības gars un depresija. Bet tad, kad mēs mērķtiecīgi domājam par to, ko Dievs mums jau ir devis, par Viņa pārpilnību, mūsu sirdis piepildās ar prieku.Par nožēlu, mēs bieži par to, kas mums ir dots, nedomājam un nerunājam, pat aizmirsdami Dievam par to pateikties, bet vairāk pievēršam uzmanību savām neveiksmēm, tāpēc arī atnāk skumjas. Taču Dievs mums saka, lai mācāmies novērtēt to, ko Viņš mums jau devis, jo pretējā gadījumā atnāks lāsts. Prieka trūkums cilvēka dzīvē atnes lāstu.Dārgie draugi, Dievs vēlreiz mudina mūs kalpot Viņam ar prieku. Jēzus reiz teica saviem mācekļiem:
 „Tomēr nepriecājieties par to, ka gari jums paklausa, bet priecājieties par to, ka jūsu vārdi ir ierakstīti debesīs.”(Lūkas, 10:20).
Ja tavs vārds ierakstīts Mūžīgās Dzīvības grāmatā, ja esi Dieva bērns, tad esi arī Kristus līdzmantinieks. Un tas ir pietiekoši, lai tu priecātos un pateiktos Dievam par katru dienu.Lai tava diena dievišķa prieka pilna!Palieciet Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.