Pateicīgi cilvēki – tie ir uzupurēties spējīgi cilvēki! II

Es priecājos no jauna sveikt jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Mēs turpinām runāt par to, ka ikviens Dievu mīlošs cilvēks, ir uzupurēties spējīgs cilvēks.Vakar mēs runājām par Ābrahāmu, kurš mīlēja Dievu ne tikai vārdos, bet arī darbos. Kā savas pateicības zīmi Ābrahāms cēla altārus un pienesa upurus Dievam.Aplūkosim vēl vienu gadījumu, kad Ābrahāms uzcēla altāri Tam Kungam:
„Un Tas Kungs teica Ābrāmam pēc tam, kad Lats no viņa bija šķīries: “Pacel savas acis un raugies no tās vietas, kur tu atrodies, uz ziemeļiem un dienvidiem, uz austrumiem un rietumiem, jo visas tās zemes, ko Es tev rādu, Es uz mūžīgiem laikiem došu tev un taviem pēcnācējiem. Un Es darīšu tavus pēcnācējus itin kā zemes pīšļus; ja kāds var saskaitīt zemes pīšļus, tas arī tavus pēcnācējus varēs saskaitīt. Celies, pārstaigā zemi tās garumā un platumā, jo tev Es gribu to dot.” Un Ābrāms cēla teltis, gāja un apmetās pie Mamres ozoliem Hebronā; un viņš uzcēla tur altāri Tam Kungam.”(1.Mozus 13:14-18).
 Mēs redzam, ka altāra celtniecība bija pareizā Ābrahāma reakcija uz Dieva labvēlību.Ja mēs iemācīsimies novērtēt un turēt dārgu visu to, ko Dievs dara mūsu dzīvē, tad par dabīgu lietu mums kļūs upurēt vai celt altāri Dievam.Zini, ka tad, kad runa ir par uzupurēšanos, Dievs nekad, nekad nelūgs tev to, kā tev nav! Viņa mīlestība to nepieprasa, Dieva mīlestība – nav vardarbīga. Ja tu pa īstam mīli cilvēku, tu nekad nelūgsi viņam to, kā viņam nav.Aizmirsti par to, kā tev nav, un koncentrējies uz to, kas tev ir. Esi pārliecināts, ka tev pieder daudz!Kā draudze mēs varam kļūt vēl lietderīgāki un ietekmīgāki par to, kādi esam šodien. Mēs varam darīt vairāk, dot vairāk, mums var piederēt vairāk. . Ir vajadzīgi cilvēki, pielūdzēji, kuri mīlēs Dievu, kuriem, lai celtu Dieva Valstību, nebūs žēl ziedot Dievam savas spējas, gudrību, pieredzi, laiku, savas finanses. Pielūdzējus ir ļoti viegli virzīt. Pielūgsme nav vienkārši dziesmu dziedāšana. Pielūgsme kaut ko maksā! Un tie, kuri maksā šo cenu, ir patiesie Dieva pielūdzēji.Nemāni sevi, ja tu nopietni vēlies sekot Dievam, tad uzcel savu altāri un atnes uz tā visus savus iemīļotos grēkus: lepnību, patmīlību, ambīcijas, miesas kārību, acu kārību. Atnes uz tā tavu laiku, tavas dāvanas, spējas, zināšanas, talantus, pieredzi utt. Tādā veidā, tu varēsi kļūt par ietekmīgu instrumentu Dieva rokā Dieva Valstības paplašināšanai un Viņa labās smaržas izplatīšanai. Un saproti, ja tu esi spējīgs upurēt Dievam, tad balva no Dieva būs krietni lielāka par to, ko tu vari dot Dievam.Vai tu mīli To Kungu vairāk par visu savā dzīvē? Sāc to pierādīt ar savu dzīvesveidu un savu uzupurēšanos!Lai Dievs jūs svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.