Pateicīgi cilvēki – tie ir uzupurēties spējīgi cilvēki!

Sveicinu katru lasītāju šai brīnišķīgajā dienā, kuru radījis Dievs!

Lai Dievs dāvā jums šodien gudrības garu un atklāsmi par Viņa Vārdu, kurš ir dzīvs un darbīgs.

Dievs ir mīlestība, un tāpēc, ka Viņš mīl, Viņš upurē, ziedo. Visas personas Bībelē, kuras nosauktas par Dieva draugiem, bija uzupurēties spējīgi cilvēki.

Aplūkosim šodien Ābrahāma dzīvi.

Bībelē ir rakstīts, ka tad, kad atnāca Dieva eņģeļi, lai iznīcinātu Sodomu un Gomoru, Dievs sacīja: Un Tas Kungs sacīja: “Vai Man no Ābrahāma būs slēpt, ko Es gribu darīt?”(1.Mozus 18:17) Bībeles tulkojumā krievu valodā panta otrā daļa skan šādi : „Viņš ir mans draugs, un viņam par to jāzina.”

Kādā veidā Ābrahāms pievērsa sev Dieva uzmanību? Viņš mīlēja Dievu ne tikai vārdos, bet arī ar darbiem. Savas dzīves laikā Ābrahāms uzcēla daudz altāru un pienesa upuri Dievam.

Lūk, viena no šiem altāriem, apraksts:

Un Tas Kungs parādījās Ābrāmam un sacīja: “Taviem pēcnācējiem Es došu šo zemi.” Un viņš uzcēla tur altāri Tam Kungam, kas viņam bija parādījies. Un no turienes viņš devās kalnos, austrumos no Bēteles, un nostiprināja savas teltis, tā, ka Bētele bija rietumos un Aja austrumos; un viņš uzcēla tur altāri Tam Kungam un piesauca Tā Kunga Vārdu.”(1.Mozus 12:7-8).

Mēs atkal redzam, ka Dievs ir visa iniciators. Ja mēs domāsim par Dievu, ja mēs būsim uzmanīgi attiecībā uz Viņa darbiem, mums nebūs grūti pienest Viņam upuri. Kāpēc Ābrahāms uzcēla altāri Dievam? Dievs parādījās Ābrahāmam un sacīja: „Taviem pēcnācējiem Es došu šo zemi.” Ābrahāms uzcēla altāri par zīmi savai pateicībai Dievam.

Pateicīgi cilvēki – tie ir uzupurēties spējīgi cilvēki!

Kāda ir mūsu reakcija šodien? Kā mēs izrādām pateicību Dievam par to, ka dzīvojam, par to, ka Viņš mūs sargā, par to, ka Viņš mūs ir izglābis, par to, ka mēs elpojam, staigājam, ka mums ir ģimene un bērni? Vai tas, ko Dievs dara mūsu labā šodien, palīdz mums būt atklātākiem, vēl vairāk ziedoties un būt vēl labākiem pielūdzējiem?

Dieva Valstības cilvēki – tie ir Dievam pateicīgi cilvēki. Attīsti sevī pateicību. Pateicība palīdz mums staigāt pazemībā Dieva priekšā un vērsties pie Viņa katrā laikā. Dāvids skaidri apzinājās, ka, ja Dievs nebūtu ar viņu, tad viņš nebūtu dzīvo vidū.

ja Tas Kungs nebūtu bijis ar mums, kad cilvēki pret mums cēlās, tad viņi mūs būtu aprijuši dzīvus, kad iedegās pret mums viņu dusmas; tad ūdens mūs būtu applūdinājis un upes viļņi mūs aizskalojuši, tad ūdens bangas būtu mums visiem pārvēlušās pāri. …. Mūsu palīdzība stāv Tā Kunga Vārdā, kas radījis debesis un zemi.”(Psalms 124:2-5,8).

Lai tevi pazīst kā pateicīgu un uzupurēties spējīgu cilvēku, un Dievs noteikti svētīs tevi.

Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!

Līdz rītam!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.