Mums vienmēr vajag izvēlēties Dieva gribu

Es sveicu jūs, dārgie Dieva bērni, rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”. Es ticu, ka mūsu tikšanās iedvesmo un uzmundrina jūs. Vakar mēs runājām par to, ka Jēzus ļoti nopietni izturējās pret jautājumu saistībā ar Dieva gribu un tās piepildīšanu. Mūsu Kunga galvenā prioritāte bija Tēva, Kas Viņu sūtījis, darbu pabeigšana. Pašā smagākajā Viņa dzīves brīdī, kad Jēzus sirdī notika nopietna iekšējā cīņa attiecībā pret to, pieņemt Dieva gribu vai arī atlikt to sāņus, Jēzus ar Savu piemēru parādīja mums to, ka, pat ja tas prasīs no mums iet caur sāpēm un ciešanām, – mums vienmēr vajag izvēlēties Dieva gribu.    
„Un, nedaudz pagājis, Viņš krita uz Sava vaiga pie zemes, lūdza Dievu un sacīja: “Mans Tēvs, ja tas var būt, tad lai šis biķeris iet Man garām, tomēr ne kā Es gribu, bet kā Tu gribi.”(Mateja 26:39).
“……Tēvs, ja Tu gribi, ņem šo biķeri no Manis, tomēr ne Mans, bet Tavs prāts lai notiek!”(Lūkas 22:42).
  Bībele aicina mūs uz to, lai mēs  
„….nepadodieties neprātam, bet centieties saprast, kāds ir jūsu Kunga prāts.”(Efeziešiem 5:18).
  Jēzus komunicēja ar Dievu un zināja Rakstus, tālab Viņš arī izzināja(iepazina) Dieva gribu. Jūs varat darīt to pašu, ja vien jūs, patiesi, vēlaties iepazīt, kas ir Dieva griba. Jēzus izmantoja Rakstus ne tikai tāpēc, lai izzinātu Dieva apsolījumus vai uzvarētu sātanu un kārdinājumus, bet, pamatā, Viņš vērsās pie Rakstiem tālab, lai saprastu, kas ir Dieva griba. Citējot Rakstus, Jēzus caur to nostiprināja Sevi Dieva gribā. Tas viss kalpo mums par piemēru tam, ka katram kristietim, kurš grib piepildīt savu aicinājumu šai dzīvē, vajag pieaugt Dieva gribas atziņā. Pastāv vismaz trīs izziņas jomas, kurās Dieva bērniem vajadzētu pieaugt, ar nolūku, lai tie piepildītu savu misiju uz zemes. Pirmkārt, vajag personīgi iepazīt Dievu, Viņa dabu, Viņa sirdi un Viņa mērķus radībai. Caur Bībeli, lūgšanām, sadraudzību ar Svēto Garu, kā arī caur komunikāciju ar tiem cilvēkiem, kuri pazīst Dievu, mēs varam smeltie mums nepieciešamās atklāsmes par Dievu. Otrkārt, vajag iepazīt pašam sevi. Vajag iepazīties un izzināt savu jauno cilvēku – to, kurš līdz ar Jēzu ir nosēdināts debesīs. Neaizmirsti par to, ka ikkatrs, kurš ir Kristū, ir jauna radība, un viss vecais ir pagājis! (skat. Efeziešiem 2:4-10). Vajag izprast savu misiju un savas dzīves mērķus uz zemes, savu, kā Dieva bērna, varu un savu mantojumu līdz ar visiem svētajiem (arī tas viss atklājas mums caur Rakstiem). Treškārt, vajag zināt savu ienaidnieku – sātanu. Vajag zināt, uz ko tas ir spējīgs, bet, pats galvenais, mums ir jāzina, ko sātans nevar darīt. Un vēl, mums vajag atklāsmi par to, kā stātie pretī sātanam, lai mēs būtu spējīgi piepildīt savu aicinājumu uz zemes. Dieva Vārds ir mūsu vienīgais atklāsmes, patiesības un garīgās sapratnes avots. Dieva Vārdam ienākot cilvēkā, tas apgaismo viņu. Bībele – tas ir gaismas avots! Tālab, lūdzu, nestudējiet Bībeli reliģiozi vai formāli! Studējiet Bībeli tā, lai jūs varētu atklāt sev to – kas jūs esat, kālab esat piedzimuši uz šīs zemes, un ko jums nepieciešams izdarīt šai dzīvē. Līdz rītam! Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.