Ticība – tā ir spēja redzēt Neredzamo!

Labrīt, mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji!Es ticu, ka šie ikdienas vēstījumi baro jūsu garu un nostiprina dvēseli.Vakar mēs apstājāmies pie tā, ka ticībai, kas atnes mums uzvaru šajā pēdējo dienu cīņā, piemīt spēja redzēt, dzirdēt un pieņemt virzienu no Dieva.Pat atrodoties smagos apstākļos, ticības cilvēks ir spējīgs redzēt Dievu. Saistībā ar to, ka cilvēks redz un dzird Dievu, viņš vairs neieklausās tajā, ko saka problēmas, nesaskata to, cik lielas ir viņa problēmas, bet dzird un redz Vareno Dievu!
  • Ja tu neesi spējīgs redzēt vai saskatīt Dievu, tu noteikti ieraudzīsi kalnus ar problēmām.
  • Ja tu neesi spējīgs dzirdēt Dievu, tu noteikti izdzirdēsi nākamo problēmu balsi.
Ticība – tā ir spēja redzēt Neredzamo.Pāvils saka:
 „Tāpēc mēs nepiekūstam, ……. ja mēs neņemam vērā to, kas ir redzams, bet to, kas nav redzams. Jo redzamais ir laicīgs, bet neredzamais mūžīgs.” (2.Korintiešiem 4:16-18).
 Šai pēdējā laikā daudzi skumst, rūpes par dzīvi aiznes daudzus, daudzos atdziest mīlestība, un pateicoties tam, ka vairojas nelikumības, nodevība un meli, tiek uzkurināts ļaunums, aizvainojums, naids un cietsirdība.Taču nav jēgas, mīļais, sekot vairākumam, tava ticība atnesīs tev izrāvienu un uzvaru!Tu iemācīsies dzīvot bez rūpēm un satraukumiem, jo ticība zina, ka Dievs rūpējas par tevi, ticība zina, kā savas rūpes likt uz To Kungu. 
„Visu savu zūdīšanos metiet uz Viņu, jo Viņš gādā par jums.” (1-mā Pētera 5:7).
 
„Nezūdaities nemaz, bet jūsu lūgumi lai nāk zināmi Dieva priekšā ar pateicību ikvienā pielūgšanā un lūgšanā. Un Dieva miers, kas ir augstāks par visu saprašanu, pasargās jūsu sirdis un jūsu domas Kristū Jēzū.” (Filipiešiem 4:6-7).
 Ticība zina, ka Tas Kungs ir mūsu Gans, Kurš ne tikai nodrošina, bet arī vada, nostiprina un aizsargā mūs. 
„Tas Kungs ir mans gans, man netrūks nenieka. Viņš man liek ganīties zāļainās ganībās. Viņš mani vada pie skaidra ūdens. Viņš atspirdzina manu dvēseli un ved mani pa taisnības ceļiem Sava Vārda dēļ. Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina. Tu klāj man galdu, maniem ienaidniekiem redzot, Tu svaidi ar eļļu manu galvu, mans kauss ir piepildīts pilns līdz malai. Tiešām, labums un žēlastība mani pavadīs visu manu mūžu, un es palikšu Tā Kunga namā vienumēr.”(23. Psalms).
Ar ticības palīdzību tu varēsi iemantot Dieva raksturu un tādas īpašības, kā pacietību, ilgpacietību, sevis izzināšanu, prieku, mieru, mīlestību utt. Atkarībā no tā, kā šie labvēļi dzīvos un pieaugs tevī, tu brīvi varēsi uzvarēt pretlikumību un grēka spēku.Daudzi domā, ka ticība – tas ir tikai līdzeklis, lai iegūtu veselību, naudu, materiālās svētības. Nē! Visas Dieva svētības tiek saņemtas vienādi, un konkrēti – ticībā. Pat tad, kad esi slims, tu saproti, ka Dievs mīl tevi, un tāpēc Viņš ir samaksājis cenu par tevis pilnīgu dziedināšanu. Ar sapratni un atklāsmi par to, tu redzi sevi dziedinātu, jo tu nāc pie Dieva Jēzus Vārdā ar pārliecību, ka Viņš tevi dziedinās. Lūk, kā tu saņem dziedināšanu. Tu tici, tu lūdz ar pateicību un tu saņem.Svētošana – tā ir tāda pati svētība, kā glābšana un dziedināšana. Sirds skaidrība – tā ir dāvana no Dieva, kuru Viņš dod tāpat vien un nepārmetot visiem tiem, kuri meklē Viņu. Tev ir jāsaskata vajadzību pēc tā un ticībā jāpieņem šī svētība.Tātad ticībā tu vari saņemt sekojošas svētības:
  • Savas dvēseles un ģimenes glābšanu;
  • Dziedināšanu no visa veida slimībām;
  • Svētošanu un svētumu personīgajā dzīvē;
  • Svētā Gara piepildījumu un pilnību;
  • Uzplaukumu un veiksmi utt.
 Tāpēc es jūs ļoti lūdzu, – atdaliet laiku tam, lai celtu savu ticību, un tad aizies ikvienas skumjas un jebkuras rūpes.Tas Kungs lai jūs svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.