Mīlestība – tas ir pēdējo laiku uzvaras ierocis

Labdien, dārgie draugi!Mēs runājam par garīgo apbruņojumu, kuru Dievs sagatavojis priekš mums šais pēdējās dienās. Bībelē ir teikts, ka pēdējās dienās būs grūti laiki visās dzīves sfērās – politiskajā, ekonomiskajā, komerciālajā, reliģiskajā. Jēzus saka, ka pēdējās dienas būs dažādu satricinājumu pilnas.
„Un, ja šīs dienas netiktu saīsinātas, tad neviens cilvēks neizglābtos; bet izredzēto dēļ šīs dienas tiks saīsinātas.”(Mateja 24:22).
 
„Un, ja Tas Kungs šīs dienas nesaīsinātu, tad neviens netaptu izglābts; bet izredzēto dēļ, ko Viņš izredzējis, Viņš tās dienas ir saīsinājis.”(Marka 13:20).
 Daudzi pravieši Vecajā derībā brīdināja par pēdējām dienām.Jesaja sacīja:
„Tik tiešām, tumsība apklāj zemi un dziļa krēsla tautas, bet pār tevi uzlec kā saule Tas Kungs, un Viņa godība parādās pār tevi.”(Jesajas 60:2).
 Jesaja raksta, ka pēdējās dienās, – tad, kad krēsla pārklās tautas un tumsība apklās zemi, – daudzu cilvēku sirdīs būs apjukums un nesaprašana, bailes un satraukums. Taču tieši šajā laikā, neskatoties uz to, kas notiks pasaulē, mēs kā ticīgie spēsim pārvarēt visas šīs grūtības, spēsim gūt panākumus un kopā ar Dievu virzīties uz priekšu, spēsim dzīvot mierā. Mums ir jāiemācās rīkoties ar šo garīgo bruņojumu, kuru mums devis Dievs, proti, ticību, cerību, mīlestību.Līdz šim mēs runājām par ticības lomu pēdējo dienu garīgās cīņas uzvaras gūšanā.Šodien mēs parunāsim par mīlestības lomu šajās pēdējās dienās.Jēzus runāja par to, ka pēdējās dienās pasaule būs pilna ar naidu, meliem, nodevību, aizvainojumu un rūgtumu. Tiem cilvēkiem, kuri neiemācīsies staigāt mīlestībā, būs nopietnas problēmas šajās pēdējās dienās, – viņi sastapsies ar grēka spēku un nespēs tikt ar to galā, iegūs emocionālus ievainojumus, kuru dēļ sabruks viņu dzīves. Saistībā ar to, ka pēdējos laikos plūdīs ļaunuma, naida, nodevības, nemieru un nepateicības straumes, tiem cilvēkiem, kuri neiemācīsies staigāt mīlestībā, būs sirdslēkmes, nervu sabrukumi. Mateja Evaņģēlijā Jēzus saka: 
„Un tad daudzi apgrēcināsies un viens otru nodos, un viens otru nīdīs. Un daudzi viltus pravieši celsies, un tie daudzus pievils. Un, tāpēc, ka netaisnība ies vairumā, mīlestība daudzos izdzisīs. Bet, kas pastāv līdz galam, tas tiks izglābts.”(Mateja 24:10-13).
 Jēzus aprakstīja ne tikai to, kas būs raksturīgs pēdējiem laikiem, bet atstāja daudz pavēļu par mīlestību. Ja mēs staigāsim un pakļausimies šīm mīlestības pavēlēm, pilnveidosim savu staigāšanu mīlestībā, tad, neskatoties uz pēdējo laiku grūtībām, mēs spēsim uzvarēt, mājosim mīlestībā un slavēsim To Kungu. Lai Dievs palīdz katram no mums pilnveidot sevī šo staigāšanu mīlestībā, jo mīlestība – tas ir pēdējo laiku uzvaras ierocis.Sarunu par šo tēmu turpināsim rīt.Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije 

Similar Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.