Dievs dod katram pēc viņa spējām III

Sveicinu jūs dārgie draugi šajā brīnišķīgajā dienā, kuru radījis mūsu Debesu Tēvs!Dievs radīja mūs pēc Sava tēla un līdzības, un darīja mūs par Saviem bērniem. Viņš atdalīja mūs priekš Sevis. Dievs ieveda mūs Savā brīnišķīgajā gaismā, Savā Valstībā caur Jēzu Kristu! Viņš darīja mūs par jauniem radījumiem Jēzū Kristū! Ar to jau ir pietiekoši, lai mēs būtu pateicīgi Viņam. Neviens no mums to nav pelnījis, bet Dievs Savā lielajā mīlestībā izdarīja to mūsu labā caur Jēzu Kristu. Un Dievs ir apveltījis katru no mums ar dāvanām un talantiem, lai mēs izplatītu Viņa Valstību un kalpotu Viņam ar saviem talantiem. Dievs saka, ka ja mēs kalposim Viņa Valstībai, Viņš mūs bagātīgi svētīs.
„Tad atnāca tas, kas bija dabūjis piecus talentus, atnesa vēl piecus un sacīja: kungs, tu man iedevi piecus talentus; redzi, es sapelnīju vēl piecus.  Un viņa kungs sacīja tam: labi, tu godīgais un uzticīgais kalps. Tu esi bijis uzticīgs pār mazumu, es tevi iecelšu pār daudzumu. Ieej sava kunga priekā.” (Мt.25:20-21).
Dievs gaida no mums godīgu un uzticīgu sirdi. Mums ir jābūt uzticīgiem mazās lietās. Mums nav jādomā par to kā mums nav. Nevajag domāt par to, ko mēs nevaram darīt. Nevajag domāt par to, ko Dievs mums nav uzticējis. Dievs nav cietsirdīgs Dievs, Viņš neprasīs no tevis to, ko Viņš tev nav devis. Dievs neprasīs, lai tu kalpo Viņam ar to, ko tu nemāki darīt. To ko tu māki darīt, to arī dari.Tas kas ir mūsu rokās, nosaka ne tikai mūsu stāvokli nākotnē, mūžībā, bet tas nosaka arī mūsu stāvokli šodien. Veiksme, labklājība, apmierinātība būs atkarīga no tā, cik tu esi spējīgs attīstīt savus talantus un spējas. Cik tu būsi pieprasīts, ir atkarīgs no tā, ko tu māki darīt. Ja tu neko nemāki darīt, tad tu nebūsi pieprasīts. Vēloties būt pieprasīti, cilvēki mācās, lai iegūtu specialitāti, bet pēc tam virzītos uz priekšu šajā specialitātē. Nesen mēs runājām par ceļu uz uzplaukumu, kuram cauri izgāja Jēkabs. Kad Jēkabs gribēja aiziet no Labana, Lābans lūdzās, lai Jēkabs paliek, tāpēc ka Jēkabs attīstīja savas dāvanas un talantus līdz tādam līmenim, ka kļuva pieprasīts visur.Tev ir talants. Ko tu dari ar šo talantu? Vai tu attīsti šo talantu?Attīstot savu talantu, tu varēsi nolikt aizvien augstākus mērķus, tu varēsi sasniegt vairāk. Attīstot savu talantu, tu nestāvēsi uz vietas, bet tu noteikti virzīsies uz priekšu. Iespējams, tev šodien nav darba, bet tu vari izlietot šo laiku, lai nodarbotos ar sevis pilnveidošanu. Varbūt šis laiks ir atbrīvojies tieši priekš tā, lai tu mācītos un iegūtu jaunas iemaņas. Tā var būt sevis pilnveidošana tajā virzienā, kur tu jau atrodies, vai kādā jaunā virzienā. Tev ir dots talants, kas atbilst tavām spējām. Cilvēks, kurš nodarbosies ar sevis pilnveidošanu, būs pieprasītāks un viņam tiks uzticēts vairāk, kā tam kurš neko nedara.Tas kurš vairo savu talantu saņems vairāk, par to kas viņam jau ir.
„Jo ikvienam, kam ir, tiks dots, un tam būs pārpilnība, bet no tā, kam nav, atņems to, kas tam ir. „ (Мt.25:29).
Uzticīgais mazumā saņems vairāk! Neuzticīgais mazumā pazaudēs to, kas viņam jau ir.Kā šī līdzība attiecas uz Dieva Valstību?Visu ko Dievs mums ir devis, tas viss ir priekš tā lai mēs celtu Viņa Valstību. Nedrīkst aizmirst par to, ka mēs esam atnākuši Viņa Valstībā tieši šajā laikā. Bija cilvēki, kas atnāca Viņa Valstībā citā laikā. Šodien-tas ir mūsu laiks celt Dieva Valstību, darīt to, ko mēs varam, laist apgrozībā visu to, ko Dievs mums devis.Pieņem lēmumu, ka tu nebūsi neauglīgs Dieva Valstībā. Tu esi cilvēks, ar Dieva dotiem talantiem. Izdari kaut ko varenu priekš Dieva ar savu talantu palīdzību. Attīsti pastāvīgi savus talantus un tu redzēsi, kā Dievs dāvās tev vairāk.Dievs vienmēr ir ar tevi! Jebkurā situācijā tu vari nākt pie Viņa pēc palīdzības, tāpēc ka Viņš ir mūsu Tēvs un Viņš ir dzīvs!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.