Kā mēs varam pārvarēt negodu un kaunu savā dzīvē?

Miers jums, dārgie draugi!Es pateicos Dievam par kārtējo iespēju dalīties ar jums gudrības vārdā no tā Kunga. Bībele saka, ka gudrība dara cilvēka seju starojošu. Tāpēc šodien es gribētu parunāt ar jums par to, kā mēs varam pārvarēt kaunu un negodu savā dzīvē.
„Uzlūkojiet Viņu un tuvojieties Viņam priecīgi, tad jūs starosit, un jūsu sejas nepazīs pazemojuma”(Ps.33:6)
Šai rakstu vietā apslēpta tā gudrība, kas arī dara cilvēka seju starojošu. Kā mēs varam pārvarēt negodu un kaunu savā dzīvē? Kā mēs varam skatīties sejā jebkurai opozīcijai un problēmām, un, tajā pašā laikā, starot savā sejā. Augšminētā rakstu vieta māca mūs, ka mums nepieciešams vērst savu  skatienu uz Dievu, ieiet Viņa klātbūtnē un iemācīties smelt spēku un gudrību no Viņa. Paskatīsimies uz Mozus dzīvi. Mozus seja staroja, kad viņš nokāpa no kalna, pēc sarunas ar Dievu. Tieši par to ir runa Ps. 33:6. Tie, kuri vērsa savu skatienu uz Dievu un satikās ar Viņu, tie noteikti tika apskaidroti. Tādi cilvēki nekad netiks apkaunoti.
„Un viņš tur bija pie Tā Kunga četrdesmit dienas un četrdesmit naktis; maizi viņš neēda un ūdeni nedzēra. Un Viņš uzrakstīja uz akmens plāksnēm derības vārdus, desmit vārdus. Un notika, Mozum nokāpjot no Sinaja kalna, ka divas liecības plāksnes bija viņa rokā; un Mozus nezināja, no kalna nokāpjot, ka viņa vaiga āda spīdēja, jo viņš bija runājis ar Dievu.”(Otrā Mozus 34:28-29).
Mozum nokāpjot no kalna, viņš pat nezināja, ka viņa seja staro. Mums pašiem nemaz nav nepieciešams zināt un redzēt, kā tas ar mums notiks. Bet Dievs saka, ka tie, kuri vērsīs savu skatienu uz Viņu, tie noteikti izstaros gaismu, Dieva slavas gaismu un  Viņa starojumu. Un tieši tas norobežos cilvēku no katra negoda un kauna. Dārgie draugi, šodien Dieva vārds priekš jums skan šādi: vērsiet savu skatienu uz Viņu, iemācieties pavadīt laiku ar Dievu, iemācieties atrasties Dieva klātbūtnē, un tad jūs ieraudzīsiet, ka jūsu seja sāks starot. Ienaidnieki nespēs pārvarēt un triumfēt pār tiem cilvēkiem, kuri pavada laiku ar Dievu.Lai Dievs jūs svētī! Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.