Ja jūsu ienaidnieks ir izsalcis, tad pabarojiet viņu..

Labdien, dārgie Dieva bērni!Šodien, Dievs ielika manā sirdī, runāt ar jums par vienu principu no Viņa Vārda, kurš mūsdienās, manā skatījumā, ir dzīvei svarīgs.Tas ir aprakstīts Salamana pamācību grāmatā 16: 7:
„Ja kāda ceļi Tam Kungam labi patīk, tad Viņš liek izlīdzināties viņam arī ar viņa ienaidniekiem.”
Šis princips pieprasa to, lai mēs izpildītu savu daļu līdz tam, kad Dievs varētu darīt Savu daļu. Mūsu daļa, vai mūsu atbildība ir tajā, lai darītu tīkami Dievam visos mūsu ceļos un attiecībās. Jūsu paklausībai, pakļāvībai ir jābūt pirmajā vietā, pirms Dievs sāk nosodīt jebkuru nepaklausību, nepakļaušanos no jūsu ienaidnieku puses. Tieši tāpēc, Bībele māca, ka Dievs ir gatavs
„…nosodīt visu nepaklausību, kad jūsu paklausība būs tapusi pilnīga.” (2Kоr. 10:6).
Kad jūs izdarīsiet savu daļu, tad Dievs būs Tas, Kurš liks jūsu ienaidniekiem izlīdzināties ar jums. Dievs ir Tas, Kurš atmaksās par jebkuru nepaklausību, nepakļaušanos. Piemēram, Dievs mums ir pavēlējis mīlēt savus ienaidniekus, lūgt par tiem, kas mūs vajā un svētīt tos, kuri mūs nolād.
„Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev būs savu tuvāku mīlēt un savu ienaidnieku ienīst. Bet Es jums saku: mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā, ka jūs topat sava Debesu Tēva bērni, jo Viņš liek Savai saulei uzlēkt pār ļauniem un labiem un liek lietum līt pār taisniem un netaisniem.” (Mat. Ev. 5:43-45).
„Bet jums, Saviem klausītājiem, Es saku: mīliet savus ienaidniekus, darait labu tiem, kas jūs ienīst, svētījiet tos, kas jūs nolād, lūdziet par tiem, kas jūs kaitina.” (Lūkas ev. 6: 27-28).
Ja, jūs paklausīsiet, pakļausieties šim bauslim, tad jūsu ceļi būs tīkami Dievam, un tādā veidā, jūs dodiet Dievam atļauju strādāt jūsu labā, lai Viņš piespiestu, liktu jūsu ienaidniekiem būt mierā ar jums.Šodien, Dieva Vārds jums ir šāds: Ja, jūsu ienaidnieks ir izsalcis, tad pabarojiet viņu; ja, viņam slāpst, – padzirdiet viņu ar atspirdzinošu dzērienu; lūdziet par saviem ienaidniekiem un dariet kaut ko labu priekš viņiem. Jums nebūs ilgi jāgaida, lai ieraudzītu, cik patīkami Dievs jūs pārsteigs. Es uzstājīgi lūdzu, lai jūs šodien pārdomātu par vienu rakstu vietu:
„Neatmaksājiet nevienam ļaunu ar ļaunu, domājiet par to, ka varat labu darīt visiem cilvēkiem. Ja iespējams, no savas puses, turiet mieru ar visiem cilvēkiem. Neatriebieties paši, mīļie, bet atstājiet vietu Dieva dusmībai, jo ir rakstīts: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, saka Tas Kungs. Bet, ja tavs ienaidnieks ir izsalcis, paēdini viņu; ja tas cieš slāpes, dod viņam dzert. Tā darīdams, tu uz viņa galvas sakrāsi kvēlojošas ogles.” (Rom. 12:17-20).
Lai, Tas Kungs jūs svētī un liek jūsu ienaidniekiem būt mierā ar jums no šīs dienas tādā mērā, kā jūs sekosiet, šodien atklātajam principam.Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.