Dieva žēlastības atbrīvošana 2.daļa

[dropcap]Š[/dropcap]o svētdien mācītājs Rufus turpināja runāt par tēmu: „Dieva žēlastības atbrīvošana” (šīs tēmas 1.daļu Jūs varat lasīt šeit :Dieva žēlastības atbrīvošana 1.daļa). Žēlastība ir svarīga un nepieciešama ikvienam cilvēkam. Caharijas grāmatā mēs lasām: 
„Un eņģelis, kas ar mani runāja, atgriezās atkal un modināja mani, kā modina cilvēku no miega, un jautāja man: ko tu redzi? Es atbildēju: es redzu tur lukturi no tīra zelta ar virsū uzliktu eļļas trauciņu. Lukturim ir septiņi eļļas lukturīši, un tiem kopā ir septiņas ar trauciņu saistītas eļļas caurulītes un divi eļļas koki līdzās – viens pa labi, otrs pa kreisi no luktura. Un es turpināju un jautāju eņģelim, kas ar mani runāja: mans kungs, kāda tam visam nozīme? Tad eņģelis, kas ar mani runāja deva man šādu atbildi: tātad tu tiešām nezini, kāda tam nozīme? Es sacīju: nē, mans kungs! Tad viņš man deva šādu paskaidrojumu: tā skan Tā Kunga vārds Zerubabelam: ne ar bruņotu spēku, ne ar varu, bet ar Manu Garu! – saka Tas Kungs Cebaots. Kas tu esi, lielais kalns? Tev Zerubabela priekšā jākļūst par līdzenumu! Un viņš uzliks nama noslēguma akmeni, un visi viņam uzgavilēs: lai viņam laime, lai gods un slava!” (Caharijas 4:1-7)
Bībeles tulkojumā krievu valodā: „… skaļi uzgavilējot: „žēlastība, žēlastība pār viņu!” Caharija bija viens no Dieva praviešiem, kurš dzīvoja laikā, kad Israēla tauta atbrīvojās no verdzības. Tas bija laiks, kad Dievs atjaunoja Savu tautu un Templi. Tas bija laiks, kad Dieva tautai vajadzēja daudz un smagi strādāt. Tas bija arī nopietnas opozīcijas vai pretestības laiks. Dieva tauta cēla Dieva Templi, bet ļoti spēcīgas dēmoniskās opozīcijas dēļ celtniecības darbi uz laiku tika apturēti. Mums jāsaprot, ka, ceļot Dieva namu, vienmēr būs garīga pretestība un opozīcija. Un tieši šajā Israēla tautas dzīves periodā Dievs pacēla tādus praviešus kā Hagajs un Caharija. Caur šiem praviešiem Dievs gribēja stiprināt ticību tiem, kuri cēla Templi. 
„Un atkal pār mani nāca Tā Kunga vārds: “Zerubabela rokas ir likušas šim namam pamatu, viņa rokām tas arī jāpabeidz, lai jūs tiešām varētu atzīt, ka Tas Kungs Cebaots mani pie jums sūtījis.” (Caharijas 4:8-9)
 Neskatoties uz šķēršļiem, ar ko saskārās Israēla bērni Dieva nama celtniecības laikā, Dievs caur Cahariju pateica, kā viņi varēs pabeigt šo celtniecību. 
„Tas Kungs Cebaots. Kas tu esi, lielais kalns? Tev Zerubabela priekšā jākļūst par līdzenumu! Un viņš uzliks nama noslēguma akmeni, un visi viņam uzgavilēs: lai viņam laime, lai gods un slava!” (Caharijas 4:6-7)
Bībeles tulkojumā krievu valodā: „ … skaļi uzgavilējot: „žēlastība, žēlastība pār viņu!”

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.