Vai tu dzirdi, ko runā Dievs? II

Sveicināti, dārgie draugi!Slava Dievam par šo dienu, kuru Viņš mums dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties no Viņa ar dzīvo Vārdu!Vakar mēs uzsākām sarunu par to, vai mēs dzirdam, ko mums saka Dievs.Mēs noskaidrojām, ka mēs pastāvīgi dzirdam kāda balsi. Īpaši skaļa ir mūsu saprāta balss. Dievs ir Gars, tāpēc Dievu nevar saprast ar prātu.Bez saprāta balss, mēs bieži dzirdam mūsu jūtu balsi. Arī jūtām ir balss. Bet arī šī balss ne vienmēr atspoguļo to, ko saka Dievs. Mūsu jūtas ir visai mainīgas, bieži tās ir atkarīgas no daudziem ārējiem faktoriem – garastāvokļa, laika apstākļiem, noguruma utt. Ja mēs klausīsim tikai savām jūtām, tad mums stabilus panākumus neredzēt.Piemēram, tu bieži vari justies vientuļš, vājš, nemīlēts, kā neveiksminieks utt. Tomēr, bieži tādas izjūtas neatbilst patiesībai. Ja tu vadīsies pēc savām jūtām un pieņemsi tās kā patiesību, tu nespēsi baudīt to dzīvību pārpilnībā, kuru Dievs tev sagatavojis. Dievs dod šo dzīvību tikai tiem, kuri dzird Viņa balsi un seko Viņam!
“Manas avis dzird Manu balsi, Es tās pazīstu, un viņas Man seko.Un Es tām dodu mūžīgo dzīvību, un viņas nemūžam neies bojā, un neviens tās neizraus no Manas rokas.”(Jāņa 10:27-28).
 Lai dzīvotu stabilu un laimīgu dzīvi Dievā, ir svarīgi iemācīties ignorēt savu jūtu balsi un ieklausīties Dieva balsī. Ja jebkuras tavas rīcības pamatā ir Dieva Vārds, tad neskatoties uz to, kā tu jūties, tavas izjūtas sāk mainīties un sāk atbilst Dieva Vārda patiesībai. Jūtas vienmēr seko mūsu domām un pakļaujas mūsu pareizajai rīcībai. Mūsu jūtas ir kalpi, un tās pakļaujas gribai, lēmumiem un cilvēka rīcībai. Daudzi cilvēki dzīvo vadoties pēc savu jūtu balss, tāpēc viņi nav stabili Dievā, un Dievs nevar viņus aizsniegt un dot viņiem dzīvību ar pārpilnību. Kad tu seko jūtu balsij, sātans ļoti bieži var aizvest tevi prom no Dieva, novest no pareizā ceļa. Cilvēks, kurš seko jūtu balsij, bieži piedzīvo vilšanos un nokļūst nospiestā stāvoklī. Vadīties pēc jūtu balss nozīmē pastāvīgi atrasties smagos apstākļos, ar kuriem tev nav spēka tikt galā, tā vietā lai uzvarētu šos apstākļus.Mēs turpināsim sarunu par šo tēmu rīt un uzzināsim, kādas balsis pretendē uz to, lai pārvaldītu mūsu dzīvi, un kura no šīm balsīm ir īstā, patiesā.Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.