Vai tu dzirdi, ko runā Dievs? III

Es sveicinu jūs, dārgie Dieva bērni, rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājuma”! Mūsu Dievs ir dzīvs, un viņš vēlas, lai caur Dieva Vārda patiesību Viņa bērni atdzimst un tiek sagatavoti katram labam darbam.
„Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā, lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs, sagatavots katram labam darbam.”(2.Timotejam 3:16-17).
Mēs turpinām runāt par to, vai mēs dzirdam Dieva balsi.Mēs runājām par to, ka bieži mēs dzirdam sava saprāta balsi un savu jūtu balsi. Visbiežāk šīs balsis nespēj mums atklāt Dievu un Viņa nodomus, jo Dievs ir Gars.Vēl viena balss, kuru mēs bieži dzirdam, ir citu cilvēku balss vai cilvēciskā viedokļa balss. Šeit ietilpst ekspertu balss, piemēram, ārstu, kuri pasludina to, ko rāda medicīniskā aparatūra. Ārsts var teikt pacientam, ka tas nomirs pēc trīs dienām, jo par to liecina aparatūra, analīžu rezultāti un viņa medicīniskā pieredze. Slava Dievam par ārstiem, bet mums jāzina, ka pēdējais vārds vienmēr pieder Dievam. Dievs bieži vien saka ko pilnīgi pretēju tam, ko saka eksperti. Tādos gadījumos ar cieņu izturoties pret dažādiem speciālistiem, vajag atlikt malā ekspertu slēdzienus un uzticēties Dievam, un ne cilvēkam. Ja tu vairāk uzticēsies ekspertu slēdzienam, bet ne Dieva Vārdam, Dievs nespēs tev dot dzīvību.Es izvēlos ticēt dzīvajam Dieva Vārdam! Kādam vārdam noticēsi tu?
„Jo Dieva vārds ir dzīvs un spēcīgs un asāks par katru abās pusēs griezīgu zobenu un spiežas dziļi iekšā, līdz kamēr pāršķir dvēseli un garu, locekļus un smadzenes, un ir domu un sirds prāta tiesnesis.” (Ebrejiem 4:12).
Līdz rītam!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.