Dievs dod katram pēc viņa spējām II

 Es priecājos no jauna būt kopā ar jums, mani dārgie rubrikas «Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji!Šodien es vēlētos turpināt sarunu par talantiem un spējām, kuras Dievs ir dāvājis katram cilvēkam.Tev ir talants, kurš atbilst tavām spējām, un Dievs vēlās, lai tu vairo šo talantu. Tas ietekmēs tavu nākotni. Tas, kas tev no Dieva ir šodien, noteiks tavu vietu mūžībā. Tava balva mūžībā būs atkarīga no tā, ko tu izdarīji ar saviem talantiem. Tu vari aprakt savus talantus, vai arī vairot šos talantus. Tu vari atgriezt Dievam savu talantu, tādu pašu kādu tu viņu saņēmi un pateikt Dievam, ka tev nekas nesanāca. Tu vari vienkārši sūdzēties par savu dzīvi un pat nemēģināt kaut ko mainīt vai izdarīt ar savu dzīvi.
„Bet pēc ilga laika šo kalpu kungs atnāca un sāka norēķināties ar tiem. „ (Мt.25:19).
Dažas instances šodien pieprasa iknedēļas, ikmēneša un ikgadējas atskaites. Tas ir labi, jo atskaitīšanās palīdz visu sakārtot. Nodokļu inspekcija pieprasa no mums atskaites katru mēnesi un pateicoties tam, visa grāmatvedība tiek regulāri sakārtota. Iespējams, ja nebūtu šādu prasību, vairumam cilvēku būtu nesakārtotība šajās lietās. Atskaites un apziņa, ka tev būs jāatskaitās, palīdz cilvēkam būt formā. Par tiem talantiem un spējām, ko Dievs tev ir devis, tev būs jāatskaitās Viņam.Mūsu apskatītajā Jēzus līdzībā mēs redzam, ka pēc talantu izdalīšanas, Saimnieks bija prom ilgu laiku. Un bija cilvēki, kas šajā laikā domāja, ka tāpēc, ka Saimnieks ir prom, viņi var darīt visu ko vien vēlās. Bet ir svarīgi atcerēties, ka katram no mums pienāks diena, kad mums nāksies atskaitīties, par to, ko mēs izdarījām ar saviem talantiem un spējām.Ko tu izdarīji ar savu dzīvi? Kam tu tērēji savu laiku? Ko tu darīji ar saviem īpašumiem? Ko tu darīji ar tiem talantiem, prātu un spējām, kuras tev dāvāja Dievs? Kādā veidā tu piedalījies Dieva Valstības celtniecībā? Vai tu ieguldīji sevi un to, ko Tas Kungs tev bija dāvājis, Dieva Valstības celtniecībā? Kam tu sevi tērēji?Laiks visu noliks savās vietās un parādīs, ar ko tu biji aizņemts un ar ko tu piepildīji savas dzīves dienas. Tas ir ļoti svarīgi, un kaut kādā mērā tas mūs arī biedē. Tas palīdz aizdomāties par to, ar ko es patiesībā savas dzīves laikā nodarbojos. Tie kuri iegulda sevi Dieva Valstības celtniecībā, tiem nav ko pārdzīvot vai uztraukties. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc draudzēs pastāvīgi aicina cilvēkus kalpot Tam Kungam. Kalpojiet Tam Kungam! Dariet kaut ko, lai celtu Dieva Valstību! Es ļoti vēlētos, lai katrs cilvēks šajā draudzē vairotu tos talantus, kurus Dievs viņam dāvājis.
„Tad atnāca tas, kas bija dabūjis piecus talentus, atnesa vēl piecus un sacīja: kungs, tu man iedevi piecus talentus; redzi, es sapelnīju vēl piecus.  Un viņa kungs sacīja tam: labi, tu godīgais un uzticīgais kalps. Tu esi bijis uzticīgs pār mazumu, es tevi iecelšu pār daudzumu. Ieej sava kunga priekā.” (Мt.25:20-21).
Es vēlētos, lai katram mūsu draudzes cilvēkam Dievs varētu teikt: „Labi, tu godīgais un uzticīgais kalps!”Katrs no mums nes sevī kādus Dieva dotus talantus un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, ko mēs ar šiem talantiem izdarīsim-vairosim tos vai arī apraksim.Lai Dievs palīdz jums ar Svēto Garu atklāt sevī Dieva talantus un vairot tos Dieva Valstības labā!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.